Pre workout önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Victus by HP 16-d1041nt 68P26EA intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 6GB RTX3060 FHD IPS 144Hz Win11 Gaming Notebook
Meslek
Öğrenci
Merhaba.
Çok fazla bir bütçem pump etkisi ve etkisi uzun süren yani parasını hak eden iyi bir pre workout önerir misiniz? (Daha önceden 1 ölçek proteinocn denedim fakat hiç etkili olmadı. Aklımda bigjoy var ama hala kararsızım çünkü çok fazla bir bütçem yok paramın çöpe gitmesini istemiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnan hiç gerekli değil. Belki ben sorunluyumdur bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim: Arkadaşlarımdan bazıları HIQ ve Hardline gibi markalardan kullanıyorlardı bende farklı farklı idmanlarda deneyeyim dedim, sordum işte arkadaşıma "Sende ne gibi bir ektisi oldu bunun?" o da cevap olarak "Kanka felaket bir şey 1 ölçek alıyorsun tüylerin diken diken oluyor." bende dedim ulan bu harbiden iyi bir şey sanırım. Bir ölçek aldım ve idmana başladım, ulan arkadaşımın dediği etkilerden hiçbirini daha yaşamadım 15dk, 20dk, 40dk derken idman bitti. 😅 Ben normal her zaman ki stilimde idman yapmıştım. Aman aman bir değişiklik yaşamamıştım yani. Hardline için de aynı şeyleri yaşadım, PO'yu da bir arkadaşım denetmişti ondada aynı şekilde. Yani demek istediğim, istersen en iyi markanın en iyi ürününü al yine verdiğin paranın %100'ünü hak etmeyecektir. Özellikle şu ekonomide.

Merhaba.
Çok fazla bir bütçem pump etkisi ve etkisi uzun süren yani parasını hak eden iyi bir pre workout önerir misiniz? (daha önceden 1 ölçek proteinocn denedim fakat hiç etkili olmadı. Aklımda bigjoy var ama hala kararsızım çünkü çok fazla bir bütçem yok paramın çöpe gitmesini istemiyorum.)

Pre workout haftada 2 gün kullanabileceğiniz, gerçekten yorgun olduğunuz günü kurtaracak bir supplementtir.
Siz günlük hayatınızda yorucu bir şey yapmadan pre workout kullanırsanız zaten etkisini alamazsınız ve haftada 2'den fazla kullanırsanız etkisini yavaş yavaş yitirecektir.

Geri
Yukarı