Çözüldü "Process name corresponding to current thread kernel_task" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aykut551

Picopat
Daha fazla  
RAM
12 gb
SSD veya HDD modeli
222 GB Windows + 223 GB Depo(Mac os için)
Ekran kartı
GT 740
Anakart
MSİ MS-7817
İşlemci
İ5 4590
Process name corresponding to current thread kernel_task hatası alıyorum. Log dosyaları ektedir.

Dosya Ekleri

• opencore-2024-01-30-005218.txt
    256 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Hata aldığında tekrar belleğe yazdırmana gerek yok. Hata görseli paylaşır mısın?

Hata installerda görseli ben çekmedim ama görsel aynısı.

1706634330622.jpeg

Terminal üzerinden tarih değiştirmeyi, sistemi kapatıp başka bir USB portu ile tekrar kurulumu test etmeyi deneyebilirsin. Başta tarihi dene, işe yaramazsa diğer port ile dene. Hangi program ile yazdırdın belleğe?

balenaEtcher.

Terminal üzerinden tarih değiştirmeyi, sistemi kapatıp başka bir USB portu ile tekrar kurulumu test etmeyi deneyebilirsin. Başta tarihi dene, işe yaramazsa diğer port ile dene. Hangi program ile yazdırdın belleğe?

Hangi tarih yapmalıyım?

Ethernet portundan Ethernet kablonuzu söküp kurulum esnasında interneti kestikten sonra:
Kod:
date 0901000019

Ethernet kullanmıyorum kablo yok.

Ethernet portundan Ethernet kablonuzu söküp kurulum esnasında interneti kestikten sonra:
Kod:
date 0901000019

Aynı sorun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı