Proje ödevi geç teslim edilirse ne olur?

Wosky

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Coğrafya dersinden proje ödevi almıştım ve son tarih yarına yani 30.04.2024'e. Proje ödevini vereceğim hoca yarın okulda mı bilmiyorum. Fakat bende proje ödevini yapamadım ama yarın ilk 2 ders boş evde yapmayı planlıyorum. Benim endişem şu yarın hoca gelmedi ve bize dersi cuma, cuma günü ödevi verirsem geç teslim ettiğimden dolayı g verir mi? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Kardeşim bunu biz nerden bilelim hocanın inisiyatifine kalmış bir şey. Bazen o kadar saçma sorular soruyorsunuz ki biraz düşünseniz keşke.

İnisiyatifine bağlı. Ne demek?
Kendi alacağı karara bağlı yani.

O kelimeyi ilk kez duydum ondan sordum.
Alacağı kararda kişinin kimsenin iradesi ya da etkisi olmadan kendiliğinden alması durumu diye niteleyebilirsiniz.
Nitelik: Bir şeyi diğerlerinden ayıran özellik ve/veya temel özelliklerini
Niteleme: Niteliği atfetme.
Atfetme: Bir sözü bir şeye ya da birine yüklemek, mal etmek.

Merhaba arkadaşlar. Coğrafya dersinden proje ödevi almıştım ve son tarih yarına yani 30.04.2024'e. Proje ödevini vereceğim hoca yarın okulda mı bilmiyorum. Fakat bende proje ödevini yapamadım ama yarın ilk 2 ders boş evde yapmayı planlıyorum. Benim endişem şu yarın hoca gelmedi ve bize dersi cuma, cuma günü ödevi verirsem geç teslim ettiğimden dolayı g verir mi? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Hocanız yarın okulda değilse evine gidip veremezsiniz. G giremez o halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı