PS Now Türkiye'ye açılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Nielle Siz konunun başlangıcını okuyun bence ADSL'De 8 mbps ile pingsiz çamurlaşmadan bir oyun deneyimi iddia eden varsa deneyim videosu çeksin atsın bu kadar basit😀😀

@Nielle Siz konunun başlangıcını okuyun bence ADSL'De 8 mbps ile pingsiz çamurlaşmadan bir oyun deneyimi iddia eden varsa deneyim videosu çeksin atsın bu kadar basit😀😀
Ben 16 mbps ile denedim,8 değil. Demek istediğim 8-16 arası bir internetle oynanabildiği. Paketim 16 olsada Türk Telekom ortalama 11-12 mbps veriyor yani.

Ben de denedim internet bağlantınız zayıf diyip oyunu açmıyor. Atıyor direk.
Ben de açıyor. The Witcher 2'de ve Payday 2'de sıkıntısız 720P 60 FPS veriyor. Ethernetle bağlanın.
Üstteki Gururs adlı arkadaş, ping in önemini gösteriyor bize (!).
Ayrıca, babanız yaşındaki adam da olabilirim. Ahkam kesiyorsun falan, rahat rahat söylenecek laflar değil.

Server'ı Türkiye'de olmayan sistemler. Oyun oynatmaz diyen de yok. Burada kalitesini konuşuyoruz.
8-16 hız mı yahu. 😀😀😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

450 mbps hızla kullanıyor insanlar bunu.

Ben de açıyor. The Witcher 2'de ve Payday 2'de sıkıntısız 720P 60 FPS veriyor. Ethernetle bağlanın.
Üstteki Gururs adlı arkadaş, ping in önemini gösteriyor bize (!).
Ayrıca, babanız yaşındaki adam da olabilirim. Ahkam kesiyorsun falan, rahat rahat söylenecek laflar değil.
O vakit denemediğiniz bir sistem hakkında ileri geri konuşmamanızı öneririm. Ben her ikisini de denedim. Geforce now'a zaten ethernet ile bağlanıyorum.

Ayrıca PS now oyunlarının çoğu ps2 ve ps3 oyunlarıyla dolu zaten oyun motorları grafik kaliteleri belli.
O vakit denemediğiniz bir sistem hakkında ileri geri konuşmamanızı öneririm. Ben her ikisini de denedim. Geforce now'a zaten ethernet ile bağlanıyorum.
Deneyim videonuzu bekliyoruz madem. Üstatsınız :). Speed test ile başlayan bir oynanış videosu ağır grafikli bir oyunda mesela spider man ne dersiniz 8 mbps ile süper bir deneyim bekliyoruz sizden.

Server'ı Türkiye'de olmayan sistemler. Oyun oynatmaz diyen de yok. Burada kalitesini konuşuyoruz.
8-16 hız mı yahu. 😀😀😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

450 mbps hızla kullanıyor insanlar bunu.
PS Now'un asıl kullanılma sebebi PS4 exclusive oyunları. Onları oynayabileceğin başka bir platform yok ki. Uygulamada sıkıntı var ben de dünden beri giriş yapamadım,yaparsam atarım.

Yahu, gelmişsiniz ileri-geri konuşmayın diyorsunuz. Yazdıklarımı cidden okuyor musunuz?
İkinizden de video bekliyorum. Bana exclusive oyunlardan bir video atın o zaman. Arkadaşın dediği gibi, çoğu oyun PS2-PS3 döneminde çıkmış.
PS4 döneminde çıkmış bir oyunun videosunu bekliyorum.

PS Now'un asıl kullanılma sebebi PS4 exclusive oyunları. Onları oynayabileceğin başka bir platform yok ki. Uygulamada sıkıntı var ben de dünden beri giriş yapamadım,yaparsam atarım.
PS Now'un asıl amacı Game PAss sisteminin yaptığı gibi, eski Xbox oyunlarını nasıl getirdiyse PS2 ve PS3 oyunlarını getirmektir. PS4 işin advertorial kısmı. Kütüphanesindeki oyun oranlarına bakarsanız PS4 Exclusive'leri için olmadığını anlarsınız. Basit bir matematik. 600 oyundan kaçı ps4 kaçı ps2 ve ps3 oranlayın.

PS Now'un asıl amacı Game Pass sisteminin yaptığı gibi, eski Xbox oyunlarını nasıl getirdiyse PS2 ve PS3 oyunlarını getirmektir. PS4 işin advertorial kısmı. Kütüphanesindeki oyun oranlarına bakarsanız PS4 Exclusive'leri için olmadığını anlarsınız. Basit bir Matematik. 600 oyundan kaçı PS4 kaçı PS2 ve PS3 oranlayın.

PS 4 exclusive oyunları süreli 1 2 ay sonra kalkıyor şu ana kadar Days Gone hariç bütün exclusivler geldi Days Gone ise bu ay gelecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı