PS3 oyun kurma

Egeninbabasi

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar.
Cocuga PS3 aldik ( kirik hen yuklu ) little big planet oynarken oyun yarida kaldi hata veriyor ilerleyemedik. Çocukta darlayip duruyor. Oyunu silip yeniden yuklemek istiyorum. İnternetten linki buldum ama nasıl yukleyeceğim ne yapacağım bilmiyorum. ( Dogu ilinde gorev yapiyorum burada oyun yukleyen yerde yok yoksa parasinda degilim )

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'a PS3 pkgi yazıp brew logy sitesinden indirin ardından alttaki videodaki gibi yükleyin anlatmak uzun süreceğinden video olarak attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka bir sorun olursa yazmanız yeterli hocam.

Arkadaslar hic bisey yapamadim :) romsfun sitesinden indirdigim oyunlari game ve games klasorune attim calismasi , iso yaptim attim yine olmadi . @mehmetxs4 kardesimin siteden indirdim ama videodaki pkgi vs onlari yapamadim . yoruldum valla pes edecem herhalde :)

Arkadaşlar hiçbir şey yapamadim :) romsfun sitesinden indirdigim oyunlari Game ve Games klasorune attim calismasi, ISO yaptim attim yine olmadi. @mehmetxs4 kardesimin siteden indirdim ama videodaki pkgi vs onlari yapamadim. Yoruldum vallahi pes edeceğim herhalde :)

Nasıl yapamadın kral ne gibi bir sorun yaşadın ki anlatabilir misin?

valla kardesim pkgi kuramadim . video da pkgi kurup giris yapip online oyun indiriyor ama o pkgi dosyasini kuramadim . Baska videolar da filezilla kurup oyun attilar onu da denedim oyunu icine atiyorum ama oyunlar kisminda cikmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bunun aynisini yapiyorum ama yok olmuyor

bu ps aldigim yerdeki eleman harici bi hard diski ps3 e bagladi , oyunu koplayip ps hdd yapistirdi sonra oyunu kurmustu. cok kolay yapmisti . sanirim indiridigim oyunlari uzantisi farkli

ekran goruntusu de bu

Dosya Ekleri

• IMG_9362.jpeg
    IMG_9362.jpeg
    203,4 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_9360.jpeg
    IMG_9360.jpeg
    200,9 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_9359.jpeg
    IMG_9359.jpeg
    189,4 KB · Görüntüleme: 12
Vallahi kardesim pkgi kuramadim . Video da pkgi kurup giris yapip Online oyun indiriyor ama o pkgi dosyasini kuramadim . Baska videolar da FileZilla kurup oyun attilar onu da denedim oyunu icine atiyorum ama oyunlar kisminda cikmiyor.
bunun aynisini yapiyorum ama yok olmuyor.

Bu PS aldigim yerdeki eleman harici bir hard diski PS3'e bagladi , oyunu koplayip PS HDD yapistirdi sonra oyunu kurmustu. Cok kolay yapmisti . Sanirim indiridigim oyunlari uzantisi farkli.

Ekran goruntusu de bu.

Pkgi dosyasını package yerine atacaksın hocam Games yerine değil oradan çıkıp videodaki gibi indireceksin.
PKGi v1.2.4 by bucanero - PS3 Brewology - PS3 PSP WII XBOX - Homebrew News, Saved Games, Downloads, and More!
Pkgi dosyasını buradan indireceksiniz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı