PS4 Dualshock 4 V2 bilgisayarı görmüyor

Revex

Femtopat
Daha fazla  
Bu gün elime PS4 Dualshock 4 V2 ulaştı şarja taktım farklı şarj kablosu ile de denedim 10dk bekledim açmaya çalıştım bir hayat belirtisi göremedim bluetooth aparatı yok kablo ile denedim görmüyor DS4Windows adlı yazılımı indirdim bunu gördüm ne yapmalıyım cihazda mı sıkıntı var sizce?
image.png

Bu gün elime PS4 Dualshock 4 V2 ulaştı şarja taktım farklı şarj kablosu ile de denedim 10dk bekledim açmaya çalıştım bir hayat belirtisi göremedim bluetooth aparatı yok kablo ile denedim görmüyor DS4Windows adlı yazılımı indirdim bunu gördüm ne yapmalıyım cihazda mı sıkıntı var sizce? Eki Görüntüle 2172179
Nereden indirdin programı? Muhtemelen False-positive.

Son düzenleme:
Nereden indirdin programı?uhtemelen False-positive.

İki yerden de indirdim.

Bugün elime PS4 DualShock 4 V2 ulaştı şarja taktım farklı şarj kablosu ile de denedim 10dk bekledim açmaya çalıştım bir hayat belirtisi göremedim Bluetooth aparatı yok kablo ile denedim görmüyor DS4Windows adlı yazılımı indirdim bunu gördüm ne yapmalıyım cihazda mı sıkıntı var sizce? Eki Görüntüle 2172179

False-positive hocam sorun çıkartmaz.

False-positive hocam sorun çıkartmaz.
Sorun uygulamayı indirmediğimden dolayı mı yani?

Biraz daha baktım 12 pin şerit sorunu diye bir şey buldum içini açıp bakılabilir ama ben direkt iade edeceğim program için yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

Sorun uygulamayı indirmediğimden dolayı mı yani?

Biraz daha baktım 12 pin şerit sorunu diye bir şey buldum içini açıp bakılabilir ama ben direkt iade edeceğim program için yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
Beyler koldan yanık kokusu geliyor normal mi :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı