PS4 fat sürüme SSD olur mu?

MeteorK

Centipat
Daha fazla  
Hepinize iyi Sosyal'ler, bende PlayStation 4 fat sürüm mevcut ve 500 GP hard disk ile kullanıyorum ama yetmiyor, SSD destekliyor mu? Destekliyorsa hangi özellikler olmalı, belirtirseniz çok sevinirim, tekrardan herkese iyi Sosyal'ler.

Hepinize iyi Sosyal'ler, bende PlayStation 4 fat sürüm mevcut ve 500 GP hard disk ile kullanıyorum ama yetmiyor, SSD destekliyor mu? Destekliyorsa hangi özellikler olmalı, belirtirseniz çok sevinirim, tekrardan herkese iyi Sosyal'ler.
Destekliyor ancak maksimum %30 civarında yükleme hızında düşüş oluyor. Ben HDD si bozulduğu için ssd almıştım ancak dikkat çekecek kadar fark etmiyor. Onun yerine 1 tb lik bir HDD veya dışarıdan USB ile HDD yakmanızı öneririm.

Yanlış. SSD hangi SATA portuna takılırsa takılsın. Her zaman gecikmeyi önler ve açılışı hızlandırır. Sadece okuma/yazma hızı düşük olur.

@tahaklkt @ExclusiveeN USB olarak çalıştırsa olacak olanları söyledim.
SATA portuna takıp SSD üzerine yazılımı kurarsa bir artış olur tabii ki.

@tahaklkt @ExclusiveeN USB olarak çalıştırsa olacak olanları söyledim.
SATA portuna takıp SSD üzerine yazılımı kurarsa bir artış olur tabii ki.

SSD'yi USB olarak taksa dahi HDD hızında çalışmaz, bizzat test ettim HDD'nin 1.5-2 katı hızına çıkıyor. SATA için konuşmaya gerek yok zaten herkes biliyor.

SSD'yi USB olarak taksa dahi HDD hızında çalışmaz, bizzat test ettim HDD'nin 1.5-2 katı hızına çıkıyor. SATA için konuşmaya gerek yok zaten herkes biliyor.

İşletim sistemi HDD'de kaldığı zaman SSD'ler HDD hızında çalışıyor.
Bilgisayar gibi değil.
Normalde USB'de bile HDD'den hızlı çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı