PS4 oyunlarda kasıyor mu?

One S'in rakibi neye göre PS4 Pro? Biri 4K odaklı diğeri 1080p biri 4.2 tflops diğeri 1.4 tflops. Normal PS4 bile daha güçlü One S'ten. PS4 Pro ile One X rakip sayılır. One X çok daha güçlü olmasına rağmen çok daha başarısızdır çünkü PS4 Pro çıktıktan sonra God of War, Spider-Man, Detroit, Horizon Zero Dawn gibi bir sürü exclusive oyunla desteklenmiştir. Cihazı istediğin kadar güçlü yap iyi oyunlarla çıkarmazsan bilgisayardan bir farkı kalmaz.

Sırf X harfini yanlışlıkla s yazdım diye şu yazdığın yazıya bakın hocam başka bir şey demek istemiyorum neyse😀

10 liraya bir siteden Steam hesabıyla birlikde alıp 10 dakika falan oynadım grafikler harbi uçmuş ama oyun için bir şey diyemem oynamadım doğru düzgün.
Benim için üst düzey grafik, kötü görev dizaynı ile; üst düzey donanımlı bir cihazın kötü oyunlar oynatması benzer bir durum diyebilirim. Bu sebepten Horizon Zero Down'ın grafikleri tek başına oynattıramadı. Şu seriye bu kadar basacakları parayla aynı ekip Killzone serisine devam edebilirdi veya seriye Remake çekebilirdi. Horizon serisi bana göre para israfı.

Geri
Yukarı