PS4 Slim, hangi CUH kodu?

BlueMan23

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, şu sıralar PS4 Slim kasaya talibim, televizyonum 4K olmadığından ve de bütçem Pro'ya yetmediğinden Slim kasalarda karar kıldım.
Cuh 2016/2018, 2116/2118, 2216/2218, hangisi alınmalı? Hangisinde sorunlar en minimum seviyededir? @Furkan17TR hocam bakarsanız sevinirim.

@DaTTeBayoTheFrog @Famronty böyle bir olay yok. Son sürüm sorunsuzdur demek yanlış bir tâbir çünkü daha bu işin seri numarası da var. Bazı seri numaraları kronik sorunlu olabiliyor. Bu bilgi de benden olsun.

2215 cuh kodu nedir? Alınır mı?
Konu güncel.

Evet alınır ama bütçeniz nedir?

@DaTTeBayoTheFrog @Famronty böyle bir olay yok. Son sürüm sorunsuzdur demek yanlış bir tâbir çünkü daha bu işin seri numarası da var. Bazı seri numaraları kronik sorunlu olabiliyor. Bu bilgi de benden olsun.

Evet alınır ama bütçeniz nedir?
Son sürüm sorunsuz olur demedim. Son sürüm almanız daha iyi olur dedim. Teknolojik aletler her zaman sorun çıkartabilir.

Son sürüm sorunsuz olur demedim. Son sürüm almanız daha iyi olur dedim. Teknolojik aletler her zaman sorun çıkartabilir.

@Famronty için dedim onu. Yanlış anlamayın.

Hayır olmuyor. Bu işi bu kadar basite indirgemeyin. Yeni modellerde bile sorunlu olan model kodlarına sahip cihazlar var. Benim acaba anlatmamda mı sorun var?

Bir PS4 alınırken sadece cuh koduna değil seri numarasına da bakılır.

Güncel PS4 modellerinin bazı seri numaraları cuh koduna rağmen kronik sorunludur. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum. @DaTTeBayoTheFrog yanlış anlamanızı istemem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı