PS4 Slim, hangi CUH kodu?

Hocam bulabildiniz mi?

Hayır bulamadım tam bir liste. Zaten sizin kronik sorunlu bir model alacağınızı düşünmüyorum çünkü satıcı zaten bir problemi varsa ilanda belirtir. Bu konsolun kronik sorunları göze batan ve çabuk belli olan sorunlar zaten.

Hayır bulamadım tam bir liste. Zaten sizin kronik sorunlu bir model alacağınızı düşünmüyorum çünkü satıcı zaten bir problemi varsa ilanda belirtir. Bu konsolun kronik sorunları göze batan ve çabuk belli olan sorunlar zaten.

Sizce almadan önce nelere dikkat etmeliyim, ayrıca 6500 TL çift kol 1TB cihaz için fiyat nasıldır?

2216b, Slim kasa.
Ayrıca 2000b cuh kodlu bir cihaz daha buldum 6000TL. Tek kol. Alınır mı sizce? Cuh kodu biraz eski ama.

Slim kasaların oldukça büyük birçoğunluğu sorunsuzdur ama fiyatı bana biraz pahalı geldi. Pro modellerini ne kadara alabiliyorsun?

Bu dediğim 6000TL olan yurt dışı Japon cihazı sıfır kutulu kullanılmamış.

Gerçekten sıfırsa çok iyi çünkü en kaliteli ve değerli olan PlayStation modelleri Japon üretim olanlardır.

Gerçekten sıfırsa çok iyi çünkü en kaliteli ve değerli olan PlayStation modelleri Japon üretim olanlardır.

Hocam alayım mı sence CUH-2000b modeli olsa bile? Cihaz kullanılmamış sadece gümrükten geçtiği için kutudan çıkarılmış başka kutuya konulmuş ufak tefek çizikler var.

Hocam alayım mı sence CUH-2000b modeli olsa bile? Cihaz kullanılmamış sadece gümrükten geçtiği için kutudan çıkarılmış başka kutuya konulmuş ufak tefek çizikler var.

Alınır lakin o fiyat'a pahalı bir konsol. Daha uygun cihazlara bakın veya o paraya Xbox Series S alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı