Çözüldü PS4 web tarayıcısında çıkan reklamlar virüs müdür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UltimateTeam

Centipat
PS4 web tarayıcısı üzerinden bir siteye girdim (yasaklı vs değil, FIFA ile ilgili bir siteydi). Sitede dolaşırken sayfanın boş bir yerinde yasal olmadığını düşündüğüm bir reklam çıktı. (tam okumadım ama bazı kelimeleri yasal olmayan şeyleri çağrıştırıyor) ben de tedirgin olup bütün PS4 geçmişini sildim. Normalde bu tip reklamlarla karşılaşmıyorum fakat bunda kafam karıştı. Bunun sebebi nedir, PS4'e virüs mü girdi yoksa o siteyle ilgili bir şey mi?

Son düzenleme:
Çözüm
Siteyle ilgilidir hocam, PS sistemlerine korsan yazılım yüklenmedikten sonra (PS3'teki Multiman'in kötü amaçlı hali gibi düşün) hiçbirşey olmaz. IOS sistemi gibi.
Onlar siteyle alakalı mesela bende film izlerken oradan açıyorum çok garip şeyler çıkıyor.
Bilemiyorum ilk defa böyle bir şeyle karşılaşınca korktum biraz, yani böyle reklamlara tıklamadan sadece sitede karşıma çıkmasından dolayı endişelenmeli miyim? Yani baya kötü birkaç kelime gördüm direkt çıktım.

Siteyle ilgilidir hocam, PS sistemlerine korsan yazılım yüklenmedikten sonra (PS3'teki Multiman'in kötü amaçlı hali gibi düşün) hiçbirşey olmaz. IOS sistemi gibi.
Yani sıkıntı yapacak bir şey var mı?

Son düzenleme:
Bilemiyorum ilk defa böyle bir şeyle karşılaşınca korktum biraz, yani böyle reklamlara tıklamadan sadece sitede karşıma çıkmasından dolayı endişelenmeli miyim? Yani baya kötü birkaç kelime gördüm direkt çıktım.

Yani sıkıntı yapacak bir şey var mı?
Hayır yok.

Kusura bakmayın yine bir şey aklıma takıldı da, bu siteye tekrar girmemde bir sorun olur mu? Birkaç defa girmiştim bir de robots.txt yazıp bakmıştım (http yazıyordu s eki yoktu) gerçi bir şey çıkmamıştı. Dediğim gibi sadece fifa kariyerdeki oyuncuların verileirni gösteren bir siteydi, yasaklı değildi

Kusura bakmayın yine bir şey aklıma takıldı da, bu siteye tekrar girmemde bir sorun olur mu? Birkaç defa girmiştim bir de robots.txt yazıp bakmıştım (http yazıyordu s eki yoktu) gerçi bir şey çıkmamıştı. Dediğim gibi sadece fifa kariyerdeki oyuncuların verileirni gösteren bir siteydi, yasaklı değildi
Bir şey olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı