PS4'ü Hangi Mağazadan Almalıyım?

gsenesgs1923

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
PS4 almayı düşünüyorum. Sizce Vatan'dan mı, Media Mark'tan mı, Teknosa'dan mı, yoksa Bimeks'ten mi almalıyom? Sony garantili olacak. Fiyatlar aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa daha iyi. En azından bir sorun olsa orada çözülemezse İstanbul'a gönderme falan yok, direk yenisi. Ama Vatan'da bildiğim kadarıyla İstanbul'a gönderip tamir etmeye çalışıyorlar, olmazsa yenisini veriyolar. Fiyatlar aynı ise Teknosa'dan almalısın.

Teknosa daha iyi. En azından bir sorun olsa orada çözülemezse İstanbul'a gönderme falan yok, direk yenisi. Ama Vatan'da bildiğim kadarıyla İstanbul'a gönderip tamir etmeye çalışıyorlar, olmazsa yenisini veriyolar. Fiyatlar aynı ise Teknosa'dan almalısın.
Vatan'da öyle bir durum yok, garanti işine Sony bakıyor. Yani Teknosa, Vatan vs. hiç karışmıyor.
Sony Eurasia garantisi bulunan ürünün nereden alındığının bir önemi yok fakat ben Teknosa veya Vatan'dan almanızı öneririm. Ben Vatan'dan almıştım.

Sony garantili mi yoksa ithalatcı firma garantili mi? Gold'da 2 dualshok ve PS4 1490 TL, Sony grantililerde tek kol 1500 TL. Hangisini tercih etmeliyim?

Sony garantili mi yoksa ithalatcı firma garantili mi? Gold'da 2 dualshok ve PS4 1490 TL, Sony grantililerde tek kol 1500 TL. Hangisini tercih etmeliyim?
Sony garantili ürün almanı öneririm, herhangi bir arızada hiç zorlanmazsın.
Arkadaşımın garantisiz aldığı PS3'ü bozulunca elinde patlamıştı.

Teknosa ' ya hiç bulaşma. Ayrıca İstanbul ' a gönderme yok diye de yanlış bilgilendirme yapmayın. Teknosa ' dan ne aldıysam İstanbul ' a gitti. Sony Center ' dan almalısın.

Ne saçmalıyorsun sen az işini bil, az uyanık ol seni enayi yerine koyup gönderirler tabi İstanbul'a işini bilecen işini ! Hakkını ararsan bak gör yenisini mi veriyorlar yoksa gönderiyorlar mı.

Ne saçmalıyorsun sen az işini bil, az uyanık ol seni enayi yerine koyup gönderirler tabi İstanbul'a işini bilecen işini ! Hakkını ararsan bak gör yenisini mi veriyorlar yoksa gönderiyorlar mı.
Ne enayisi hocam ? İki tane PS4 ' üm bozuk çıktı. İade ettirdim. Hakkımı her zaman ararım. Teknosa ' dan bugüne kadar modem, cep telefonu aldık. Hepsi bozuk çıktı. Servise gitti. Tamir oldu diye geldi. Tekrar bozuldu. Başınıza gelmediyse konuşmayın. ! Hak aramakla değil, firmanın kalitesiyle çözülüyor bu işler. Ayrıca saygılı konuşun !

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı