PS5 en ucuz nereden alınır?

Evet, fiziksel oyun alım satımları hâlâ daha PlayStation camiasında yaygın bir şekilde devam ediyor. Birçok kişi bu şekilde oyunları minimum zarar oranıyla veya zararsız oynayabiliyor. Arkadaşın neden öyle dediğine ben de anlam veremedim. En azından önümüzdeki birkaç sene daha bu oyun alım satımları devam edecektir.

E peki arkadaş neden CD devri biterse muhabbeti yapmış ki sonuçta zibilyon tane PS4 CD'si satılıyor ikinci elde CD'li versiyon hiçbir zaman bitmez ki.

Arkadaşlar CD'li sürüm bir tık daha pahalı CD'ler PS Store'den daha pahalı ve PS Store'de indirimler ve Plus var onları da alabilirsiniz o yüzden CD'li almayın yani önümüzdeki yıllardan sonra da zaten CD devri biterse satamazsınız patlar bence dijital alın iyi akşamlar.

Arkadaşlar CD'li sürüm bir tık daha pahalı CD'ler PS Store'den daha pahalı ve PS Store'de indirimler ve Plus var onları da alabilirsiniz o yüzden CD'li almayın yani önümüzdeki yıllardan sonra da zaten CD devri biterse satamazsınız patlar bence dijital alın iyi akşamlar.
Olay o değil işte. Adam 1 tane CD alıp oynadıktan sonra takaslar sonrasında diğer CD'lerde de aynı işlemi yapar bütün oyunlar bittiğinde de elindeki CD'yi satar böylelikle onlarca hatta yüzlerce oyunu cebinden çok çok az para çıkarak oynamış olur. Benim kast ettiğim buydu, CD'le alıp biriktirmek değil. Öbür türlü Store'da oyunların indirime girmesi daha büyük avantaj.

Yeni konular

Geri
Yukarı