PS5 nereden alınmalı?

c0juk

Decapat
Yer
Izmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Islemci:AMD Ryzen™5 7600X
Anakart:GIGABYTE B650M DS3H
Ram:XPG 32GB (2x16GB) Lancer Siyah DDR5 6000MHz CL40
Kasa/PSU:XIGMATEK COCKPIT X-POWER 700W 80PLUS
Ekran Karti:ZOTAC GeForce RTX 4070 TWIN EDGE OC
Sivi Sogutma:COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2
SSD:CRUCIAL P3 1TB
Meslek
Ogrenci
Selam, bi' 5 ay sonra PS5 almak istiyorum ancak bunların kodları vs var, kasa kodları duyduğuma gore. Hangi yerden alınmalı ve kodu nasıl olmalı? Önceden iyice araştırıp alırken sorunsuz, tık diye almak istiyorum. Yardım için teşekkürler.

Selam, bi' 5 ay sonra PS5 almak istiyorum ancak bunların kodları vs var, kasa kodları duyduğuma gore. Hangi yerden alınmalı ve kodu nasıl olmalı? Önceden iyice araştırıp alırken sorunsuz, tık diye almak istiyorum. Yardım için teşekkürler.
Kod derken model demek istediniz heralde bu konu size yardımcı olur. En iyisi CFI-1200 serisidir.

Kod derken model demek istediniz heralde bu konu size yardımcı olur. En iyisi CFI-1200 serisidir.

Evet hocam ancak hangi saticida hangisi satiliyor onu nasil anlayacagim?

Evet hocam ancak hangi saticida hangisi satiliyor onu nasil anlayacagim?
Hepsiburada,trendyol gibi yerlerde satıcıya sor kısmı var ordan satıcıya bu ps5 hangi sürüm derseniz cevap verir ama hangi satıcı daha iyi bilmiyorum ama bence en iyisi elden almak.

Hepsiburada,trendyol gibi yerlerde satıcıya sor kısmı var ordan satıcıya bu ps5 hangi sürüm derseniz cevap verir ama hangi satıcı daha iyi bilmiyorum ama bence en iyisi elden almak.
Degil mi hocam bende 1 2 fazla verip vatan vs almayi dusunuyorum. Tesekkurler.

İnternet dışında resmi mağazalar satmıyor Sony Türkiye pazarı desteğini çektiği için.

İnternet dışında resmi mağazalar satmıyor Sony Türkiye pazarı desteğini çektiği için.
Anladim sagolun bilgi icin. Saticilara sormak lazim o zaman kasa modelini.

Geri
Yukarı