PS5 Slim alınır mı?

benim istediğim televizyonun karşısına geçtiğimde direkt olarak istediğim oyuna geçip hiçbir şeyi dert etmeden oyunu oynayabilmem.
Tanımladığınız şeyin adı konsol zaten hocam :D Alın gitsin sıkıntısız oynarsınız her oyunu.

Benim dert ettiğim fiyatı değil, benim istediğim televizyonun karşısına geçtiğimde direkt olarak istediğim oyuna geçip hiçbir şeyi dert etmeden oyunu oynayabilmem. Normalde ps'ye ne gerek var onun fiyatına pcyi upgrade edip tvye bağlarım kafasındaydım sonra fark ettim çok uğraştırıyor aynı performansı da vermiyor ama ps tarafına baktığımda 30-40 fps olayını gördüğüm zaman dedim acaba pcyi mi upgrade edeyim, bunu sormak istedim aslında
Rdr 2 gibi PS4 sürümünde çalışan oyunları PC'den oynayıp PS5 Next Gen olarak çıkan ve çıkacak bütün oyunları PS5'den oynamaya ne dersiniz? Elinizde çok güçlü bir PC olsaydı bile PS5'in GTA 6 ve PS özel oyunlarının ilk günden oynatma avantajı olacaktı.

Rdr 2 gibi PS4 sürümünde çalışan oyunları PC'den oynayıp PS5 Next Gen olarak çıkan ve çıkacak bütün oyunları PS5'den oynamaya ne dersiniz? Elinizde çok güçlü bir PC olsaydı bile PS5'in GTA 6 ve PS özel oyunlarının ilk günden oynatma avantajı olacaktı.
Doğru dediniz bazı seylerı gereksız cok dusunuyorum zaten ben su an almazsam 19'dan 24-25 e fırlayacak öyle de gidecek hiç alamayacağım, rdr'yi pcden gerisini psden oynarım o zaman teşekkür ediyorum, mantıklı geldi.

Şubattan beri aktif olarak Samsung 4K60Hz TV'de PS5 Slim kullanıyorum. Bende yok ama tvnizde vrr varsa destekleyen oyunları (Spider-Man 2)30FPS modunda vrr ile 40FPS yapıyor. Sen ne yapıyorsun dersen performans moduna alıp 60FPS oynuyorum bütün oyunları ve görsellikten çok da bir şey kaybetmiyorum çok memnunum. GTX 1660 Ti'lı PC'den geçtim ve dünya varmış iyi ki aldım dedim. Büyük rahatlık tek tuşla oyun oynamak.

Şubattan beri aktif olarak Samsung 4K60Hz TV'de PS5 Slim kullanıyorum. Bende yok ama tvnizde vrr varsa destekleyen oyunları (Spider-Man 2)30FPS modunda vrr ile 40FPS yapıyor. Sen ne yapıyorsun dersen performans moduna alıp 60FPS oynuyorum bütün oyunları ve görsellikten çok da bir şey kaybetmiyorum çok memnunum. GTX 1660 Ti'lı PC'den geçtim ve dünya varmış iyi ki aldım dedim. Büyük rahatlık tek tuşla oyun oynamak.
Yokmus VRR ama saglık olsun, muhtemelen cuma gelir bakarım. Konuya bakıp önerisini sunanlara gercekten tesekkurler.

Yokmus vrr ama saglık olsun, muhtemelen cuma gelir bakarım. Konuya bakıp önerisini sunanlara gercekten teşekkürler.

Vrr yoksa bile performans modu (60FPS modu) görüntü olarak beni tatmin ediyor sizi de edebilir. Zaten TV'nin dibinde olmayınca fark edilmiyor bazı detaylar.
Oyun olarak da önerim Ghost of Tsushima, God of War 2018 ve ragnarök bir de arabalarla aranız iyiyse Gran Turismo 7.

Yeni konular

Geri
Yukarı