PTT Burs Kartı ile internetten alışveriş yapılabiliyor mu?

efeekaya

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2020'de iokbs kazanan öğrencilere Vakıfbank kartı yerine PTT kartı verildi. Bu PTT kartı ile herhangi bir internet sitesinden alışveriş yapılabilir mi? Bu kartın hareketlerini nereden kontrol edilebilir?
(Sadece e-okuldan paranın yattığını görebiliyorsun.)
Yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
2020'de iokbs kazanan öğrencilere Vakıfbank kartı yerine PTT kartı verildi. Bu PTT kartı ile herhangi bir internet sitesinden alışveriş yapılabilir mi? Bu kartın hareketlerini nereden kontrol edilebilir?
(Sadece e-okuldan paranın yattığını görebiliyorsun.)
Yardımcı olursanız sevinirim...

Benim kardeşime gelmedi o kart sen nasıl aldın bir de internetten alışveriş yapılamıyor o kartla.

Ben de geçen gün Vakıfbank kartımı (kartın kaybolduğunu söyleyerek gittim, yoksa değiştirmeyebiliyorlar🙂) PTT ile değiştirdim. İnternette biraz arama yaptığımda şubeye gidip açılabileceğini gördüm ama emin değilim, kartın arkasındaki çağrı merkezini arayıp sormak lazım.
Benim kardeşime gelmedi o kart sen nasıl aldın bir de internetten alışveriş yapılamıyor o kartla.
PTT'ye gidip kendiniz 5-10 dakikada alıyorsunuz, okullara gelmiyor artık.

Ben de geçen gün Vakıfbank kartımı PTT ile değiştirdim. İnternette biraz arama yaptığımda şubeye gidip açılabileceğini gördüm ama emin değilim, kartın arkasındaki çağrı merkezini arayıp sormak lazım.

Hocam ne 5-10 dakikası PTT'lerin önünde bir sıra var en az 1 saatte sıra geliyor.

Hocam ne 5-10 dakikası PTT'lerin önünde bir sıra var en az 1 saatte sıra geliyor.
Valla hocam iki gün önce gittim saf gibi sırada bekledim, meğersem kargo sırasıymış🤣
Bazen sıra olmuyor, bazen de oluyor. Şanslıyım ki sırada 10 dakika bekledim, sonrasında gişe işlemleri için sıra yok dediler.
Yaparsan kart bloke oluyor sakın yapma.
(Bende de var kartı ilk ATM'ye taktığınızda yazıyor)
Hocam ATM'ye yazınca yazıyor muydu ya, ben taktığımda görememiştim.
Ne tarz bir yazı vardı?

Son düzenleme:
Benim bildiğim alınmıyor.Bende bursu kazanım.Kart bende de var. Şu Epic Games DC Nitro'su için az önce denedim. Kart şu an bloke. Onu deneyeceğime keşke damdan atlasaymışım emi.😥😭😭😭😭

Ben de geçen gün Vakıfbank kartımı (kartın kaybolduğunu söyleyerek gittim, yoksa değiştirmeyebiliyorlar🙂) PTT ile değiştirdim. İnternette biraz arama yaptığımda şubeye gidip açılabileceğini gördüm ama emin değilim, kartın arkasındaki çağrı merkezini arayıp sormak lazım.

Çağrı merkezine sorulmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı