PTT Burs Kartı ile internetten alışveriş yapılabiliyor mu?

Benim bildiğim alınmıyor. Bende bursu kazanım. Kart bende de var. Şu Epic Games DC Nitro'su için az önce denedim. Kart şu an bloke. Onu deneyeceğime keşke damdan atlasaymışım emi.😥😭😭😭😭

Cidden bloke oldu mu kart internette burs kartı blokesiyle ilgili hiçbir şey görmedim.
Benim bildiğim alınmıyor.Bende bursu kazanım.Kart bende de var. Şu Epic Games DC Nitro'su için az önce denedim. Kart şu an bloke. Onu deneyeceğime keşke damdan atlasaymışım emi.😥😭😭😭😭
@DenizAli46 Cidden bloke oldu mu? internette buna dair bir şey görmedim. Acaba internetten alışveriş yapılabiliyor mu diye denemek istedim sırf denedim diye bloke olmamıştır inşallah.

Son düzenleme:
Cidden bloke oldu mu kart internette burs kartı blokesiyle ilgili hiçbir şey görmedim.

@DenizAli46 Cidden bloke oldu mu? İnternette buna dair bir şey görmedim. Acaba internetten alışveriş yapılabiliyor mu diye denemek istedim sırf denedim diye bloke olmamıştır inşallah.

Ben Olsam denemezdim bence Önyüklemeli bir kart alın

@DenizAli46 Cidden bloke oldu mu? internette buna dair bir şey görmedim. Acaba internetten alışveriş yapılabiliyor mu diye denemek istedim sırf denedim diye bloke olmamıştır inşallah.
Hayır hocam. Benimki ptt önyüklemeli kart (bursluluk kartı) gittim atmye para çekme, bakiye sorgulama vb işlemler yapılıyor. Bloke durumu yok.

Kartın bloke olduğunu nasıl anladın?
Eğer karta bankamatikten giriş yapamıyorsan, bakiyen 0 tl gözüküyorsa, karttan para çekemiyorsan falan bloke oluyor. Ayrıca eğer şuan PTT bursluluk kartım varsa bloke falan olmuyor sadece sana internetten alışveriş yapamadığına dair bir uyarı veriyor bu kadar.

Benim bildiğim alınmıyor.Bende bursu kazanım.Kart bende de var. Şu Epic Games DC Nitro'su için az önce denedim. Kart şu an bloke. Onu deneyeceğime keşke damdan atlasaymışım emi.😥😭😭😭😭
benim kartta bloke olmuştu onu arayıp 5 dk de açtırabiliyosun veliyede gerek yok kendin açtırırsın

Benim bildiğim alınmıyor. Bende bursu kazanım. Kart bende de var. Şu Epic Games DC Nitro'su için az önce denedim. Kart şu an bloke. Onu deneyeceğime keşke damdan atlasaymışım emi.😥😭😭😭😭

Benim de bloke olmuştu müşteri temsilcisini aradım 5 dk ye açtılar velinede gerek yok sen açtırırsın kendin kolay iş.

Geri
Yukarı