PUBG için iPad 10. Nesil alınır mı?

ahmet900

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iPad 10. Nesil almayi düşünüyorum. İnternetten PUBG performansina baktigimda 60 FPS veriyor. Fakat optimizasyondan mı neden olsa gerek sürekli drop yiyormuş. 10. Nesil kullanan arkadaşlar varsa sorun devam ediyor mu? Cevaplayabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iPad 10. Nesil almayi düşünüyorum. İnternetten PUBG performansina baktigimda 60 FPS veriyor. Fakat optimizasyondan mı neden olsa gerek sürekli drop yiyormuş. 10. Nesil kullanan arkadaşlar varsa sorun devam ediyor mu? Cevaplayabilir misiniz?
iPad 9-10 dan uzak durun kesinlikle alınmaz

3 hafta önce yüklenen test videolarına baktım. 90fps de çatır çatır oynuyorlar. Çökme vs. olayı göremedim.
Video bakmala olmuyo o iş gidin bı iPad 9-10 al gör o droplari

Son düzenleme:
iPad 10.nesil kullanıcısıyım.
1-cihaz 90 FPS vermiyor @EdoMinato
2-cihazda drop olmuyor (üstelik bendeki 64 GB ve ağzına kadar dolu) @m4tehan
3-tablet fiyatına göre şu an cidden fiyat performans ürünü, çünkü Android tarafında bir Samsung cihaz almaya kalksanız 20 binden fazla parayı gözden çıkartmanız lazım.

PUBG için mı pad 6 da alabilirsin çoğu yönde iPad 9'u geçiyor. iPad 10'un işlemcisi daha güçlü ama onunda hafızası 64 GB günümüze göre çok az

Merhaba iPad 10. nesil almayi düşünüyorum. İnternetten PUBG performansina baktigimda 60 FPS veriyor. Fakat optimizasyondan mı neden olsa gerek sürekli drop yiyormuş. 10. nesil kullanan arkadaşlar varsa sorun devam ediyor mu? Cevaplayabilir misiniz?

Apple iPad Pro en iyisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı