PUBG Mobile GameLoop FPS Config var mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM:4,00 GB
HDD:TOSHIBA MQ01ABF050
EKRAN KARTI:İntel HD Graphics 620 & Nvidia Geforce 920M Laptop
ANAKART:AsusTek COMPUTER INC. X541UJ
İŞLEMCİ:Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU
Merhaba çok kötü bir bilgisayarım var. Windows 10 GameLoop 32 Bit kullanıyorum ve PUBG Mobile 90 FPS Config istiyorum. Aga aşırı düzgün çalışsın stabil olsun ve 2.7 yani güncel olsun istiyorum. Kurulum videosu falan da olsa iyi olur bir de hep güncel olarak çıkaran biri var mı acaba? FPS Config bulan varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba çok kötü bir bilgisayarım var. Windows 10 GameLoop 32 Bit kullanıyorum ve PUBG Mobile 90 FPS Config istiyorum. Aga aşırı düzgün çalışsın stabil olsun ve 2.7 yani güncel olsun istiyorum. Kurulum videosu falan da olsa iyi olur bir de hep güncel olarak çıkaran biri var mı acaba? FPS Config bulan varsa yazabilir mi?

Çok iyi bilgisayarlarda bile emülatör kötü çalıştığı için PUBG Mobile oyununda sabit 90FPS alamıyorsunuz.
FPS Config'ler ekran kartı yükünü azaltıyor ama bu zaten işlemci odaklı bir oyun. O yüzden Config'ler etki etmez.

um videosu falan da olsa iyi olur bir d
bulabildinmi

ıd verim beraber oynayalımmı

Bulabildin mi?

ID verim beraber oynayalımmı.

Yok kanka eskiden yapılıyordu da ben kendim de yapardım da uzun sürüyor hazır bulmak istedim de maalesef yapılacak bir şey yok bilgisayarıma performans ayarı yaptım 50 60 FPS oynamaya çalışıyoruz PUBG nick: KronoslceBAN

Yok kanka eskiden yapılıyordu da ben kendim de yapardım da uzun sürüyor hazır bulmak istedim de maalesef yapılacak bir şey yok bilgisayarıma performans ayarı yaptım 50 60 FPS oynamaya çalışıyoruz PUBG nick: KronoslceBAN
bende 8gb ram 4gb kullanılabilir amd radeon hd 7800 series 1gb 256 bit gddr5 ekran kartı 3 çekirdekli işlemci 3.20 ghz 20 25 fps alıyom performans ayarı nasıl yaptın ben yapsam fps artarmı

istek attım pubgde ismim ege

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı