Çözüldü PUBG yeni aim sistemi sadece eski Erangel'e mi geldi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Steam PUBG eski Erangel geri geldi ve bununla beraber aim sistemi de değişmiş. Artık aim çoğunlukla IP gibi gidiyor ama sadece Erangel'de deneyebildim. Şu an gelen aim sistemi diğer haritalar içinde geçerli mi yoksa Erangel'in kalkmasıyla gidecek mi?

Son düzenleme:
Hocam IP gibi gidiyor derken ne demek istediniz bu yeni sistemi biraz açabilir misiniz rica etsem? Merak ettim. Aim sistemi cidden değiştiyse bütün haritalarda değiştirmiştir bence. Sadece tek haritaya özel yeni aim sistemi yapmak mümkün mü bilmiyorum ama oyunun temel mekaniğini değiştirdiği için mümkün değil gibi geldi.

Hocam IP gibi gidiyor derken ne demek istediniz bu yeni sistemi biraz açabilir misiniz rica etsem? Merak ettim. Aim sistemi cidden değiştiyse bütün haritalarda değiştirmiştir bence. Sadece tek haritaya özel yeni aim sistemi yapmak mümkün mü bilmiyorum ama oyunun temel mekaniğini değiştirdiği için mümkün değil gibi geldi.
Önceki güncellemeye göre aimim çok düz gidiyordu, araba sürerken yan koltuğa geçip 3 kişiyi düşürtecek kadar az sekiyordu. Diğer haritalarda denemedim. Sadece eski Erangel'de denediğim için merak ettim. Zorlanmadan peş peşe 1. Oluyorum, o kadar.

Önceki güncellemeye göre aimim çok düz gidiyordu, araba sürerken yan koltuğa geçip 3 kişiyi düşürtecek kadar az sekiyordu. Diğer haritalarda denemedim. Sadece eski Erangel'de denediğim için merak ettim. Zorlanmadan peş peşe 1. oluyorum, o kadar.

Anladım hocam. Dediğim gibi bu sadece bir mape özel olacak şekilde yapılır mı bilmiyorum. Bana soracak olursanız bütün haritalar için geçerlidir.

Geri
Yukarı