Pusat Clutch Gamepad nasıl?

Logitech F310 alacaktım ama paraya kıyıp bunu almayı düşündüm şu an. GFN için kullanmayı düşünüyorum ben de. Takipteyim.

Bunda Xbox One/Series tasarım kullanmışlar. Bende ilk nesili var. 360 dizayn olan. Bunda hem Bluetooth, hem de kablosuz alıcı kullanmışlar. Telefon tutucu da var. Değişebilir D-Pad de kullanmışlar. Aslında mantıklı duruyor.

Bunda Xbox One/Series tasarım kullanmışlar. Bende ilk nesili var. 360 dizayn olan. Bunda hem Bluetooth, hem de kablosuz alıcı kullanmışlar. Telefon tutucu da var. Değişebilir D-Pad de kullanmışlar. Aslında mantıklı duruyor.
Şarj süresi nasıldı ilk nesilin? D- Pad değişebilir duruyor. Doğum günü hediyem olacak kendime :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak güzeldi.

Doğum günüm yaklaşıyor, hediye alacaklara zarfı attım. Xbox One kolu bile alabilirler, evde Xbox olduğu için ve 2 hafta var. Sen alırsan doğum günü öncesi hayır demem :D

Hocam eğer alırsanız bu gamepadi lütfen incelemede LT, RT, sol, sağ analogun ölü bölgelerine değinin lütfen. Henüz hiçbir yerde yok bu ölü bölge testi kaç haftadır bekliyorum.

Geri
Yukarı