QCY T13 ANC kulaklık dışarı ses veriyor

QCY T13 ANC dışarıya ses veriyor, nedeni nedir? Uygulamadan bakiyorum yok, ayni.
Aynısını ben takıyorum ve böyle bir sorun yaşamadım hiç bir şekilde. Sesi %100, Bass modu ve ANC açık şekilde kullanıyorum, sesi 100 e çektik ve dışarı sadece çok sessiz ofis ortamında veriyor ses.

Tiz yüksek ise sesi dışarıya daha çok verebilir.

Kulağınıza tam oturduğuna emin olun, fark edilecek kadar fazla ses vermemesi lazım dışarıya. ANC modunu açmayı deneyin.

Aynısını ben takıyorum ve böyle bir sorun yaşamadım hiçbir şekilde. Sesi %100, bass modu ve ANC açık şekilde kullanıyorum, sesi 100'e çektik ve dışarı sadece çok sessiz ofis ortamında veriyor ses.

Konudan bagimsiz bir şey sormak istiyorum. Bu cihazin şu anki fiyatı 550TL civarı ANC bulunan bir cihaz için az denilebilir. Şu an TaoTronics SoundLiberty 53 kullanıyorum ve bu cihazdan o QCY'e geçilir mi?

Konudan bagimsiz bir şey sormak istiyorum. Bu cihazin şu anki fiyatı 550TL civarı ANC bulunan bir cihaz için az denilebilir. Şu an TaoTronics SoundLiberty 53 kullanıyorum ve bu cihazdan o QCY'e geçilir mi?

Ben de bunu merak ediyorum. Şu an halihazırda Redmi Buds 3 Pro kullanıyorum fakat bozuldu. ANC performansı daha iyiyse geçebilirim.

Ben de bunu merak ediyorum. Şu an halihazırda Redmi Buds 3 Pro kullanıyorum fakat bozuldu. ANC performansı daha iyiyse geçebilirim.
Şu an QCY T13 ANC kullanıyorum, karşılaştırabileceğim kulaklıklar ise TCL S600 ve Nothing Ear 2 (fiyat/ses olarak değil kullandığım kulaklıklar olduğu için karşılaştırıyorum), arasındaki en kötü ANC performansı QCY'de diyebilirim. Yani hiç yoktan iyidir elbette ve bu fiyata ANC bulmak zor ama ben olsam bütçeyi arttırıp diğer seçeneklere bakardım.

Şu an QCY T13 ANC kullanıyorum, karşılaştırabileceğim kulaklıklar ise TCL S600 ve Nothing Ear 2 (fiyat/ses olarak değil kullandığım kulaklıklar olduğu için karşılaştırıyorum), arasındaki en kötü ANC performansı QCY'de diyebilirim. Yani hiç yoktan iyidir elbette ve bu fiyata ANC bulmak zor ama ben olsam bütçeyi arttırıp diğer seçeneklere bakardım.
Nothing Ear 2 bi zahmet iyi olsun hocam😆

Nothing Ear 2 bi zahmet iyi olsun hocam😆
Ses olarak ısınamadım Ear 2'ye sonra da iade ettim, Nothing phone ile kullanayım diye almıştım ama bence fiyat biraz abartı.

1/3 fiyatına tcl s600 var kablosuz şarj, ANC, dokunmatik kontrollere sahip ve ear 2'den bence daha iyi ses olarak da, yağmurlu havada arabada müzik dinlerken ANC sağolsun hiç ses gelmiyordu, kulaklığı bi çıkardım dışarıda resmen kasırga varmış sessizlikten bi anda geçiş olunca sağır olucam sandım 😀 Tavsiye ederim kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı