R5 3600 sıvı soğutucu önerisi

Bana göre 200 civarını hak ediyor. Zaten forumlarda önerilmeden önce fiyatı bu şekildeydi. Neden bu kadar atarlandınız?
Çünkü 300 TL'yi de hak ediyor. Bana göre diye bir şey yok. Testlere göre bakman gerekiyor. Ona bakarsan 120 mm sıvı soğutma alınmamalı. Tavsiye de edilmiyor.

He bir de SE 224 XT Frostflow 120'yi hatta 240'ı tokatlıyor.

ID Cooling Auraflow X 240 Cooler Review: Nicely Priced

Testlerden anlarsın. Ona göre konuşursun bundan sonra.

Çünkü 300 TL'yi de hak ediyor. Bana göre diye bir şey yok. Testlere göre bakman gerekiyor. Ona bakarsan 120 mm sıvı soğutma alınmamalı. Tavsiye de edilmiyor.

He bir de SE 224 XT Frostflow 120'yi hatta 240'ı tokatlıyor.

ID Cooling Auraflow X 240 Cooler Review: Nicely Priced

Testlerden anlarsın. Ona göre konuşursun bundan sonra.
Umarım şaka yapıyorsunuzdur.

Sizce bu ürün bu fiyata alınır mı ?

ID-COOLING SE-225-XT Black 4Pin PWM Gaming İşlemci Soğutucu

"Bu iyi bunu al, şu kötü şunu alma" tarzı bir cümle kurmadım zaten. Alabileceği kaliteli ve uzun vadede üzmeyecek, tecrübe ettiğim iki ürünü önerdim. İstediğini almak ona kalmış. Freezer 34 Duo versiyonunu kullanıyorum, kardeşimin sisteminde ise SE 224XT takılı. İkisi de görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor. Soğutma performansları ikisinin de çok başarılı, hatta SE 224XT bir tık daha önde fakat Arctic'in, ID-Cooling'e göre daha sessiz çalıştığını gözlemledim.

OC yapmayacaksan SE 224-XT alabilirsin. Rahatlıkla yeter. İçinde iyi bir macun da var.

Son düzenleme:
SE 224 XT den biraz daha iyi. Alınabilir.
İddaa ettiğiniz gibi frostflow 240 ve 120 yi geçtiği testleri de atar mısınız ? Komik gözüküyorsunuz.
Yanlış rehberi atmışım sanırım. Ama biraz araştırma ile Frostflow 120 ile SE 224 XT'nin aynı olduğunu görürsün. Aradaki farka değmeyen bir soğutucu.

Yanlış rehberi atmışım sanırım. Ama biraz araştırma ile Frostflow 120 ile SE 224 XT'nin aynı olduğunu görürsün. Aradaki farka değmeyen bir soğutucu.
Belki ikinci fan takılırsa yakın sonuçlar alınabilir ama kutudan çıktığı haliyle frostflow x120 daha iyi. Birinin tdpsi 200w öbürünün 180w.

SE 225 XT ALDIM ÜRÜNÜ BUGÜN TAKTIM VE ÇOK MEMNUN KALDIM STOK SOĞUTUCUDAN MİNİMUM 20 DERECE DAHA İYİ SOĞUTUYOR EKRAN KARTI VE ANAKART SICAKLIĞINDADA FARK OLDU

Geri
Yukarı