R5 5500 sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

mertbabapro

Centipat
Daha fazla  
Dostlar, eski işlemcim R3 2200G ile Detroit: Become Human oynarken hiç sıkıntı çekmiyordum. Yeni işlemcim R5 5500'e geçtiğim vakit oyuna her girdiğimde bazen donuyor, bazen rahat oynatıyor, bazen çöküyor. İşlemcim öncekinden kat kat iyi fakat neden böyle?

Dostlar, eski işlemcim R3 2200G ile Detroit: Become Human oynarken hiç sıkıntı çekmiyordum. Yeni işlemcim R5 5500'e geçtiğim vakit oyuna her girdiğimde bazen donuyor, bazen rahat oynatıyor, bazen çöküyor. İşlemcim öncekinden kat kat iyi fakat neden böyle?

İşlemci değiştikten sonra format attınız mi?

Ekran kartı, RAM, depolama nedir?

1699719806312.png

Hayır, atmadım.

RX 570 8 GB, 16 GB RAM ve 1 TB HDD.

Öncelikle temiz kurulum yapın daha sonra BIOS güncellemesi var mı ona bakın, bir de oyunu HDD'den oynuyorsanız takılmalar olabiliyor SSD kullanmanızı tavsiye ederim.

Oyunu açınca menüde bekleyin. Optimize yapıyor oyun kendini.

Temiz kurulum yapın ki islemcinize göre yonga seti driveri indirsin suruculer çarpışması olabilir.

Geçen işlemci değiştirdim girdim sorun olmadı. Yani olacak diye bir kaide yok.

Dostum hangi yuz yılında yaşıyorsun lobide bekleyip optimize ne açılırken eder.

Yanlılş bilgi verdiğin yetmiyor, gelip bir de hadsizlik yapıyorsun. Senin nereden dostun oluyorum. Haddini bil. Bilmediğin konulara yorum yapma. Oyunun optimizasyonu var. Resimli kanıtı.

Dosya Ekleri

• f4034fd70a558a20f9dce647ecfc97a4.png
    f4034fd70a558a20f9dce647ecfc97a4.png
    968,2 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı