R5 5600'a soğutucu alınmalı mı?

Bütçem bu kadar reis, maalesef en alınabilir bu görünüyor şu an. Yine de ben hazır sistem önerisi için konu açarım.

80 dereceler çok mu az mı bilmiyorum reis.

Sistem önerisi konusu açacağım birazdan reis, bazıları iyi diyor bazıları sakın bulaşma diyor. Benim de kafa yandı daha bilgisayarı almadan.
5600 95 dereceye ulaşmadığı sürece performans kaybı yaşamaz. Buraya ulaşırsa, kendisini soğutmak için performansını düşürüp yavaşlar ve sonucunda FPS kaybı olur. O yüzden bilinçli bir şekilde oyun esnasında sıcaklıklarınızı kontrol edin, 80 dereceler civarında takılıyorsa sizi bir süre idare edecektir

5600 95 dereceye ulaşmadığı sürece performans kaybı yaşamaz. Buraya ulaşırsa, kendisini soğutmak için performansını düşürüp yavaşlar ve sonucunda FPS kaybı olur. O yüzden bilinçli bir şekilde oyun esnasında sıcaklıklarınızı kontrol edin, 80 dereceler civarında takılıyorsa sizi bir süre idare edecektir
Yorumlarınız için hepinize teşekkür reisler. Şimdilik bu sistemi askıya alıyorum, daha alınabilir bir sistem bulursam fikrimi ona deviririm. Bulamazsam da yapacak bir şey yok, yaza kadar idare edeceğim bir şekilde.

Kasa rezalet, 1 TB olan SSD'lerin hiçbiri iyi değil ve ekran kartı modeli de kötü. Ekran kartı çok fazla ısınıyor ve malzeme kalitesi de kötü. AM5 Sistemler var bu bütçede alınmaz yani bu sistem.
Linkini atabilir misin reis, AM5 sistemlerin?

Son düzenleme:
Yorumlarınız için hepinize teşekkür reisler. Şimdilik bu sistemi askıya alıyorum, daha alınabilir bir sistem bulursam fikrimi ona deviririm. Bulamazsam da yapacak bir şey yok, yaza kadar idare edeceğim bir şekilde.

Linkini atabilir misin reis, AM5 sistemlerin?
Bütçe ne kadar ?

Bütçe ne kadar ?
Bütçem en fazla 27k, taksit için 4k verebiliyorum, bu sistem biraz aşıyor.

Vade farkı daha uygun diğerine göre ama diğer sistemin parça kalitesi daha iyi.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    72,8 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Gamegaraj ne kadar güvenli ki reis, taksitleri gayet iyiymiş. Sistem de alacağımdan gayet iyi.

Gamegaraj ne kadar güvenli ki reis, taksitleri gayet iyiymiş. Sistem de alacağımdan gayet iyi.
Güvenilir ama her firmada olduğu gibi ufak tefek sorunlar olabiliyor.

Güvenilir ama her firmada olduğu gibi ufak tefek sorunlar olabiliyor.
Anladım reis sağolasın, valla güzel sistem. Bir ay sonraya kadar umarım stokta kalır.

Buradan sadece ssd'yi yükseltirim gibi, çok kötü ssd.

Bir de game garaj sistemi kendi montajlayıp gönderiyor mu? Ben montajlamayı kurmayı falan bilmiyorum, bilsem de kırarım falan :d

Anladım reis sağolasın, valla güzel sistem. Bir ay sonraya kadar umarım stokta kalır.

Buradan sadece ssd'yi yükseltirim gibi, çok kötü ssd.

Bir de game garaj sistemi kendi montajlayıp gönderiyor mu? Ben montajlamayı kurmayı falan bilmiyorum, bilsem de kırarım falan :d
SSD kötü değil hatta bu bütçe için en iyisi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    42,9 KB · Görüntüleme: 5
Bu varken alınmaz. Soğutucuyu Assassin King seçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı