GameGaraj güvenilir mi?

Trowbeat2739

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar GameGaraj'ın sitesinde hazır sistemler piyasa fiyatına göre çok daha ucuz güvenilir olduğundan şüphe ettim alışveriş yapilir mi o siteden?

Yakın zamanda oradan hazır sistem aldım. Pazar günü siparişi verdim, çarşamba günü elimdeydi. Kargo hızlı ve gayet sağlam paketlenmişti. İşlemci fanının 2 ayağı çıkık geldi bir tek. Başka sorun yok :)

Yapılır. Güvenilir. Resmi bir satıcı zaten. Kargo konusunda da hızlı bir firma. Daha önce bir yakınımın alışverişi olmuştu. Gayet sorunsuzdu.

Güvenilirdir. Sektörde yıllardır olan bir firmanın markası.

GameGaraj.com, Türkiye’nin en büyük Masaüstü Bilgisayar-Oem ürünleri dağıtıcı firmalarından Eksa Elektronik Bilgi İşl. A.Ş. grup firması olarak kuruldu.

Eksa’nın 19 yıllık tecrübe ve birikiminden faydalanan Gamegaraj.com’un misyonu müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her bireyin özel istek ve ihtiyaçlarına göre kaliteli, yüksek performanslı ve erişilebilir oyuncu bilgisayarı, aksesuarları ve ultra hızlı iş istasyonu çözümleri sunmaktır.

Güvenilir olmayan firmalara yer vermiyoruz zaten biz.

Coil Whine sorunu oyuna girince çok artıyor dediğimizde yanlış kurulumdan kaynaklıdır ekran kartında sorun yok diyen firma.

Coil Whine sorunu oyuna girince çok artıyor dediğimizde yanlış kurulumdan kaynaklıdır ekran kartında sorun yok diyen firma.

Benim de PSU'dan değişik bir ses geliyor. Sanırım fanından geliyor bu ses. Elimle PSU'ya bastırdığımda ses duruyor. Elimi çekince tekrardan başlıyor bu ses.

Benim de PSU'dan değişik bir ses geliyor. Sanırım fanından geliyor bu ses. Elimle PSU'ya bastırdığımda ses duruyor. Elimi çekince tekrardan başlıyor bu ses.
Ona da yanlış kurulumdan kaynaklı demesinler de. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı