R5 7500F işlemci Arctic Freezer 34 e-sports Duo ile uyumlu mu?

Khallenz

Hectopat
Bazı arkadaşlar bu soğutucunun AM5 ile uyumlu olmadığını, montajını yapamadıklarını söylüyorlar. Satın alırsam sorun yaşar mıyım?

Firma AM5'de AM4'de uyumlu olduğunu belirtiyor. AM4 montaj sorunu için ayrıca rehber belirtmişler. Fakat be olsam o paraya (Phantom Spirit 120, AK 620 vs. varken) bu ürünü almam o başka.

O soğutucu fosil oldu Thermalright'lara bakarsın. Hem uyumlu hem Duo'dan çok daha iyi.

Biraz araştırdım ama ürünün genişliğini bulamadım ASUS Prime B650M-K ana kart kullanıyorum, işlemci ile RAM arasında fazla bir boşluk yok sığdırabilir miyiz acaba?

Biraz araştırdım ama ürünün genişliğini bulamadım ASUS Prime B650M-K ana kart kullanıyorum, işlemci ile RAM arasında fazla bir boşluk yok sığdırabilir miyiz acaba?

O pek sıkıntı değil. Ben de kullanıyorum aynı soğutucuyu öndeki fanı RAM'e takılıyordu. Ben de 1-2cm yukarı çektim fanı sonuç bu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7500F ile 5700X3D neredeyse eşit ısınan işlemciler.

O pek sıkıntı değil. Ben de kullanıyorum aynı soğutucuyu öndeki fanı RAM'e takılıyordu. Ben de 1-2cm yukarı çektim fanı sonuç bu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7500F ile 5700x3D neredeyse eşit ısınan işlemciler.

Anladım hocam sipariş veriyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Dediğim gibi tek endişem sığmaması

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-04-29 saat 19.18.03_ea2916f5.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-29 saat 19.18.03_ea2916f5.jpg
    199,6 KB · Görüntüleme: 15
Dediğim gibi tek endişem sığmaması

Soğutucu yüksek bayağı, değse değse ön fanı değer onu da bir tık yukarı çekersin olur. Ben o şekil yaptım.

Kasanız nedir ? Önemli olan kasa desteği. Ramlere değerse şu görseldeki gibi yaparsınız.

Aynen bu şekil. Bir sorun da yaşamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı