Rampage K29 Thunder alınır mı?

Hocam tek uygun fiyat o bütçe kısıtlı olunca elden ne gelir.
Bilginiz için sağ olun hocam. Öyleyse başka kulaklıklara bakayım, iyi sosyaller.
Hocam kullanıcı diye düzeltmiş telefondan yazmıştım kulakiçi olucak ve gerçekten kulakiçi daha iyi. Mümkünse rampage gamepower uzak dur hocam.

Hocam kullanıcı diye düzeltmiş telefondan yazmıştım kulak içi olacak ve gerçekten kulak içi daha iyi. Mümkünse Rampage Gamepower uzak dur hocam.

Hocam kulak içi değil de bana kulak dışı kulağımı tam kaplayacak bir kulaklık lazım onların çoğuda 2000-3000 TL civarı.

Hocam isterseniz daha da yazmayalım buradan. Sohbet açılalı birkaç yıl geçmiş insanları rahatsız etmeyelim.

Hocam kulak içi değil de bana kulak dışı kulağımı tam kaplayacak bir kulaklık lazım onların çoğuda 2000-3000 TL civarı.

Hocam isterseniz daha da yazmayalım buradan. Sohbet açılalı birkaç yıl geçmiş insanları rahatsız etmeyelim.
Hocam o kadar da değiller ya 1000 TL ye çıkarsanız Havit h2002p var mesela.

Olur hocam rahatsız etmeyelim ama 2,3 mesajdan sorun olmaz bence.

Geri
Yukarı