Rampage RM K90 kulaklıkta ses gidip gelince laptop donuyor

irmakmiller

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim kulaklıgım Rampage RM K90 kablolu kulaklık ama aldıgım gunden beri ses sorunu yasıyorum. Ses gidip geliyor. Kablolu oldugu icin temassızlık mı yapıyor cözemedim. Üstüne üstlük Valorant oynarken ses gidip gelme yaptıgı zaman oyundan atıyor beni. Cok saçma, nasıl oluyor anlamıyorum. Böyle oldugu zaman System error yazıyor, ekran donuyor. Tek care laptopu acıp kapatıyorum, ekran o zaman düzeliyor. Kulaklıkta sesin gitmesiyle System erroru da bagdastıramıyorum. O onu nasıl etkiliyor anlamadım. Çözümü var mıdır, yasayan oldu mu acaba? Yenisini alacağım ama eger çözümü varsa bosuna almayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, benim kulaklıgım Rampage rm K90 kablolu kulaklık ama aldıgım gunden beri ses sorunu yasıyorum. Ses gidip geliyor. Kablolu oldugu icin temassızlık mı yapıyor cözemedim. Üstüne üstlük Valorant oynarken ses gidip gelme yaptıgı zaman oyundan atıyor beni. Cok saçma, nasıl oluyor anlamıyorum. Böyle oldugu zaman System error yazıyor, ekran donuyor. Tek care laptopu acıp kapatıyorum, ekran o zaman düzeliyor. Kulaklıkta sesin gitmesiyle System erroru da bagdastıramıyorum. O onu nasıl etkiliyor anlamadım. Çözümü var mıdır, yasayan oldu mu acaba? Yenisini alacağım ama eger çözümü varsa bosuna almayayım.

Sorun nasıl çözülür bilmiyorum ama kesin olarak kulaklıktan olduğunu mu düşünüyorsunuz? Belki kulaklığı aldığınız dönemlerde böyle bir problem olmuştu ve siz bunu kulaklık yüzünden oluyor sanıyor olabilirsiniz. Yeni kulaklık almadan önce bence elinizde varsa farklı bir kulaklıkla deneyin. Yine devam ederse sorun zaten bilgisayardadır.

Kulaklığı takmadıgınızdasa aynı sorunla karşılaşıyor musunuz? Yoksa sadece kulaklık varken mi? Eğer kulaklık takılıyken yapıyorsa içerisindeki kablolardan biri kısa devre yaptırıyor olabilir.

Sorun nasıl çözülür bilmiyorum ama kesin olarak kulaklıktan olduğunu mu düşünüyorsunuz? Belki kulaklığı aldığınız dönemlerde böyle bir problem olmuştu ve siz bunu kulaklık yüzünden oluyor sanıyor olabilirsiniz. Yeni kulaklık almadan önce bence elinizde varsa farklı bir kulaklıkla deneyin. Yine devam ederse sorun zaten bilgisayardadır.
Hayır kulaklıktan dolayı eminim.. Çünkü kulaklık olmadan oynadığımda asla böyle bi problem çıkmıyor, kulaklığı takıp oynadığımda ise error veriyor. Çözemedim bendee. :(

Kulaklığı takmadıgınızdasa aynı sorunla karşılaşıyor musunuz? Yoksa sadece kulaklık varken mi? Eğer kulaklık takılıyken yapıyorsa içerisindeki kablolardan biri kısa devre yaptırıyor olabilir.
Sadece kulaklık varken oluyo bu sorun. Şey bide kısa devre yaptırıyo ne demek acaba??

Hayır kulaklıktan dolayı eminim. Çünkü kulaklık olmadan oynadığımda asla böyle bir problem çıkmıyor, kulaklığı takıp oynadığımda ise error veriyor. Çözemedim bendee. :(

Sadece kulaklık varken oluyor bu sorun. Şey bir de kısa devre yaptırıyor ne demek acaba?

Anladım. Sorun nasıl çözülür bilmiyorum maalesef. Kulaklığı garantiye gönderebilirsiniz veya artık dediğiniz gibi yenisini almalısınız. Fakat sorun belki bilgisayarın girişinde de olabilir. Onu da kontrol etmenizi öneririm.

Kısa devre: Devrede direncin düşük kalmasıdır. Direnç kücük kaldığı için akım fazla geçer ve eğer devrede koruma elemanı yoksa devre patlayabilir.

Sizin de bilgisayarınızda kısa devre oluyorsa eğer kulaklık yüzünden belki kendini korumayalıyorsudur ve bilgisayar o yüzden donuyor olabilir.

Anladım. Sorun nasıl çözülür bilmiyorum maalesef. Kulaklığı garantiye gönderebilirsiniz veya artık dediğiniz gibi yenisini almalısınız. Fakat sorun belki bilgisayarın girişinde de olabilir. Onu da kontrol etmenizi öneririm.

Kısa devre: Devrede direncin düşük kalmasıdır. Direnç kücük kaldığı için akım fazla geçer ve eğer devrede koruma elemanı yoksa devre patlayabilir.

Sizin de bilgisayarınızda kısa devre oluyorsa eğer kulaklık yüzünden belki kendini korumayalıyorsudur ve bilgisayar o yüzden donuyor olabilir.
Dediğin gibi belki de girişinde vardır sorun ya da alcam yenisini kapancak konu ya. Açıklaman için sağoll.☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı