Razer Barracuda X 2021 ile 2022 arasındaki fark nedir?

OwLiens

Hectopat
Daha fazla  
Ben kulaklık alacağım. Bütçem 2000TL - 2500 TL arası, Razer Barracuda X 2021 1700TL gibi bir fiyatı var. 2022 versiyonu ise 2600TL gibi bir fiyatı mevcut.
2021 ile 2022 arası fark nedir? Sadece Bluetooth olmasımı mikrofon kalitesi ses kalitesi falan aynı mıdır? Hangisini önerilsiniz?
Önerdiğiniz başka kulaklık var ise yazarsanız çok hoş olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
2022 modeli 50 saate kadar pil ömrü sunuyor. Ayrıca Bluetooth'un da önemli bir özellik olduğunu düşünüyorum telefon ile de kullanabilirsin bilgisayarla aynı anda. Aralarında ses kalitesi farkı var mıdır bilmiyorum ama illaki vardır bence. 2022 modelini kullanıyorum, öneririm.

2022 modeli 50 saate kadar pil ömrü sunuyor. Ayrıca Bluetooth'un da önemli bir özellik olduğunu düşünüyorum telefon ile de kullanabilirsin bilgisayarla aynı anda. Aralarında ses kalitesi farkı var mıdır bilmiyorum ama illaki vardır bence. 2022 modelini kullanıyorum, öneririm.

Dip ses sorunu var mı?

Dip ses sorunu var mı?
Yok. Wireless olarak kullanıyorum hiç dip ses sorunu olmadı. Bluetooth'ta da olmaz muhtemelen. Kaliteli bir kulaklık hocam pek bir sorunla karşılaşmazsınız merak etmeyin.

Bu konumu inceleyebilirsiniz. Ben de öneri konusu açmıştım almadan önce, o konuya da bakabilirsiniz. Bayağı soru sormuştum almadan önce ve sonra. Sizin aklınızdakileri de cevaplar belki konulardaki mesajlar.

Yok. Wireless olarak kullanıyorum hiç dip ses sorunu olmadı. Bluetooth'ta da olmaz muhtemelen. Kaliteli bir kulaklık hocam pek bir sorunla karşılaşmazsınız merak etmeyin.

Bu konumu inceleyebilirsiniz. Ben de öneri konusu açmıştım almadan önce, o konuya da bakabilirsiniz. Bayağı soru sormuştum almadan önce ve sonra. Sizin aklınızdakileri de cevaplar belki konulardaki mesajlar.
Yanlış anlamadıysam kod kutunun içinden çıkıyor. Sanırım alacağım bu kulaklıktan. Herhangi bir eksisi var mı ısınma, kablosuz kullanırken dip ses falan?

Yeni konular

Geri
Yukarı