Razer Barracuda X 2022 Wireless vs Razer BlackShark V2 Pro 2021 Wireless

deliyurekss

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam. Yaklaşık üç gün önce almış olduğum BlackShark V2 Pro elime ulaştı. Yukarıda da belirttiğim üzere 2021 sürümü. Ses kalitesinden %100 emin olmamakla beraber memnun gibiyim lakin mikrofon kalitesi beni epey bir şüpheye düşürüyor. İnternette de çoğu sitede Barracuda'yı daha ön planda, daha iyi bir kulaklık olarak tutuyorlar. Doğru kararı verdiğimden emin olmayı istemekle beraber, iade edip Barracuda'yı alınır mı? Onu öğrenmek istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnunsanız gerek yok ama Barracuda örneğin bir özellik vardır çok istiyorsunuzdur istediğiniz geçiş için mantıklı. Ses konusuna geldiğimizde ses farkı olabilir mi evet ama oha dedirtecek aman tanrim nasıl bir ses farkı çok güzelleşti tarzı bir şey yaşayacağınızı sanmıyorum.

Memnunsanız gerek yok ama Barracuda örneğin bir özellik vardır çok istiyorsunuzdur istediğiniz geçiş için mantıklı. Ses konusuna geldiğimizde ses farkı olabilir mi evet ama oha dedirtecek aman tanrim nasıl bir ses farkı çok güzelleşti tarzı bir şey yaşayacağınızı sanmıyorum.
Valla usta bugüne kadar kullandığım en pahalı ve en gelişmiş kulaklık bu olduğu için tam olarak ne kadar iyi bilemiyorum ama bana yeterli geldi önceki kulaklığım gamepower tinker V2 ydi. Aralarında da öyle ahım şahım bir fark göremedim ama bu daha "farklı" geldi bu fark iyi mi kötü mü tam kestiremiyorum. Cevabın için de teşekkür ederim bu arada.

Vallahi usta bugüne kadar kullandığım en pahalı ve en gelişmiş kulaklık bu olduğu için tam olarak ne kadar iyi bilemiyorum ama bana yeterli geldi önceki kulaklığım Gamepower tinker V2 ydi. Aralarında da öyle ahım şahım bir fark göremedim ama bu daha "farklı" geldi bu fark iyi mi kötü mü tam kestiremiyorum. Cevabın için de teşekkür ederim bu arada.

Ben teşekkür ederim. Seste bir güzel fark yaşamak için birkaç kademe yukarılar çıkmanız lazım ki değsin.

Ben teşekkür ederim. Seste bir güzel fark yaşamak için birkaç kademe yukarılar çıkmanız lazım ki değsin.
Katılıyorum ama ekonomik şartlar malum. Her şeyiyle memnun bırakacak kulaklıklar 4-4,5 tan başlayıp harbiden çok iyi diyebileceklerimiz de 6-7 civarını buluyor. E benim aldığım da ayıptır söylemesi 3 lira. Bütçeyi daha fazla artırmam da pek söz konusu değildi şimdi bu birkaç sene idare etsin diye bekliyoruz bakalım.

Katılıyorum ama ekonomik şartlar malum. Her şeyiyle memnun bırakacak kulaklıklar 4-4, 5tan başlayıp harbiden çok iyi diyebileceklerimiz de 6-7 civarını buluyor. E benim aldığım da ayıptır söylemesi 3 lira. Bütçeyi daha fazla artırmam da pek söz konusu değildi şimdi bu birkaç sene idare etsin diye bekliyoruz bakalım.

Güzel bir karar olmuş 👍

Herkese selam. Yaklaşık üç gün önce almış olduğum BlackShark V2 Pro elime ulaştı. Yukarıda da belirttiğim üzere 2021 sürümü. Ses kalitesinden %100 emin olmamakla beraber memnun gibiyim lakin mikrofon kalitesi beni epey bir şüpheye düşürüyor. İnternette de çoğu sitede Barracuda'yı daha ön planda, daha iyi bir kulaklık olarak tutuyorlar. Doğru kararı verdiğimden emin olmayı istemekle beraber, iade edip Barracuda'yı alınır mı? Onu öğrenmek istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Kanka iyi ses kalitesi ve mikrofonu olan bir kablosuz kulaklık önerebilir misin?

Geri
Yukarı