Razer Barracuda X + Razer BlackShark V2 X

a1izaade

Yoctopat
Daha fazla  
Selam. Kararsızım. Telefon ve IPad'de kullanacağım ama hangisinin iyi olduğunu bilemiyorum. V2 X mikrofon kalitesini çok beğendim ama telefonda dönüştürücüyle sesi nasıl gelir bilemiyorum artı olarakdan SteelSeries Nova 1 de aklıma takıldı öneriler nedir?

Tabii ki Barracuda. Barracuda bir üst segment olarak düşünebilirsin. V2X, PC için F/P üründü, şu an piyasayı bilmiyorum ama...

Tabii ki Barracuda. Barracuda bir üst segment olarak düşünebilirsin. V2X, PC için F/P üründü, şu an piyasayı bilmiyorum ama...

Telefon kullanımı için daha uygundur yani değil mi? Pek çözemedim Barracuda'yı ama Type-C dongle var artı olarak yanlış anlamadıysam Bluetooth bağlantıda mevcut. Ama telefona uygun mu değil mi bilmiyorum.

Telefon kullanımı için daha uygundur yani değil mi? Pek çözemedim Barracuda'yı ama Type-C dongle var artı olarak yanlış anlamadıysam Bluetooth bağlantıda mevcut. Ama telefona uygun mu değil mi bilmiyorum.

Bluetooth uyar telefona da evet. Sadece Wireless olsaydı belki olmazdı ama Bluetooth var.

Yeni konular

Geri
Yukarı