Razer BlackShark V2 vs Razer BlackShark V2 Special Edition

Pedleri deri değil ama deriden daha rahat. Tam maddesini bilmiyorum. Vatandan aldım. Sesler birbirine karışmıyor Valorant için sound normalization açıp kullanıyorum ben alıp etiketlerseniz EQ ayarlarını ve synapse ayarlarını atarım.

Sizin bütçeniz ne ve ağırlıklı fps mi oynuyorsunuz?
Artık hikayeli oyun oynuyorum ama nadir de olsa cs giriyorum, müzik kalitesi de çok önemli.

Bu arada siz Vatan'dan mı aldınız, içinden taşınabilir kutusu çıktı mı?

EQ ayarları güzel olur hocam şimdiden sağ olun en kısa sürede almaya çalışacağım.

Artık hikayeli oyun oynuyorum ama nadir de olsa cs giriyorum, müzik kalitesi de çok önemli.

Bu arada siz Vatan'dan mı aldınız, içinden taşınabilir kutusu çıktı mı?

EQ ayarları güzel olur hocam şimdiden sağ olun en kısa sürede almaya çalışacağım.
Vatan'dan aldım evet. İçinden orjinal ne çıkıyorsa çıktı sıkıntısız. Hayırlı olsun şimdiden. Aldığınızda konu açıp etiketlerseniz müsait olduğumda yardım ederim.

Vatan'dan aldım evet. İçinden orjinal ne çıkıyorsa çıktı sıkıntısız. Hayırlı olsun şimdiden. Aldığınızda konu açıp etiketlerseniz müsait olduğumda yardım ederim.
Tamamdır hocam sağ olun tekrardan, doğru link bu değil mi?

Hocam müzik ve oyun kalitesi nasıl bass'lar yerinde mi ? Mikrofonunun Discord'da daha da kötüleştiğini söylüyorlar.

Hocam müzik ve oyun kalitesi nasıl Bass'lar yerinde mi? Mikrofonunun Discord'da daha da kötüleştiğini söylüyorlar.

Hocam şaka gibi mart ayından beri aynı fiyat olan kulaklık tam biz alacakken 3500TL oldu. Siz almış mıydınız? Ben tam almak için siteye girdim fiyatı gördüm.

Son düzenleme:
Hocam şaka gibi mart ayından beri aynı fiyat olan kulaklık tam biz alacakken 3500TL oldu. Siz almış mıydınız? Ben tam almak için siteye girdim fiyatı gördüm.
Bende alamadım sizin haberinizle zam yediğini gördüm nasip değilmiş.Piyasada şu diye alacağımız kulaklık yok.Youtube'de videoları izliyoruz herşeye çok iyi demişler kötü bir tane kulalık nasıl inceleme yapıyorlar anlamıyorum.Adam 15 dakika inceleme yapmış 30 saniye mikrofon testi yapmamış garip ya gerçekten.Başka seçeneklere bakacağız hocam.

Bende alamadım sizin haberinizle zam yediğini gördüm nasip değilmiş. Piyasada şu diye alacağımız kulaklık yok. YouTube'da videoları izliyoruz her şeye çok iyi demişler kötü bir tane kulalık nasıl inceleme yapıyorlar anlamıyorum. Adam 15 dakika inceleme yapmış 30 saniye mikrofon testi yapmamış garip ya gerçekten. Başka seçeneklere bakacağız hocam.

Hocam İncehesap Gaming gecesinde Razer BlackShark v2X bekliyorum şu anda. Daha 2, 3 hafta önce indirime girmis 1600, 1700tllere düşmüş.

Special Edition gerçekten çok güzeldi kaçırdığımıza üzüldüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı