Razer BlackShark V2 Special Edition nasıldır?

SunSet

Megapat
Razer BlackShark V2 Special Edition almak istiyorum. Satıcısı Amazon Germany ve ülke fiyatına göre çok uyguna gelecek sanırım vergi dahil bir daha ödeme yok. Special Edition güzel çanta çıktığı için satın almak istiyorum. Var mı bundan daha iyisi diyeceğiniz öneride alabilirim. Razer'ın yurt dışı garantisi de var sanırım ondan garanti problemi olmaz. Yoksa düz stil versiyonu mu alayım aynı fiyata Türkiye'den?

2.5 aydır kullanıyorum, ses kalitesi çok iyi bence. Ses seviyesi yeterince yüksek ve kaliteli. Ben fazlasıyla memnunum.

Çanta dışında Special Edition versiyonunun kafa bandı tasarımı biraz daha farklı ve ekstradan gürültü engelleyici var eğer garanti konusunda endişelenmiyorsanız alabilirsiniz. Neden olmasın? Ödeme ekranında her şey dahil 2006 TL. Kesinlikle değer.

@P R O F O U N D hem Amazon satıcısı hem de internette Razer yurtdışı ilgileniyormuş diye okudum internette garantisiyle ilgili. Bilemedim.
O halde alın hocam. Çantası biraz daha kaliteli olabilirdi ancak garanti konusu endişelendirmiyorsa kaçırlmamalı.

@P R O F O U N D Amazon Prime üyeliğim var neden kargo ücreti alıyor ki? Garanti konusunda Razer'ın yurtdışı garantisi var diyorlar birde Amazon gibi satıcı bir şey olsa o da yardımcı olur genelde yenisini bile gönderiyorlar diyorlar.

Razer BlackShark V2 Special Edition almak istiyorum. Satıcısı Amazon Germany ve ülke fiyatına göre çok uyguna gelecek sanırım vergi dahil bir daha ödeme yok. Special Edition güzel çanta çıktığı için satın almak istiyorum. Var mı bundan daha iyisi diyeceğiniz öneride alabilirim. Razer'ın yurt dışı garantisi de var sanırım ondan garanti problemi olmaz. Yoksa düz stil versiyonu mu alayım aynı fiyata Türkiye'den?

Oyunda ses kasmada Blackshark V2'ye göre Razer Kraken V3 daha iyi deniyor. Tabi müzik performansı bir tık daha az Kraken V3'ün.

Blackshark V2 Pro kullanıyorum. V2 ile aynılar. Müzikte tatminkar. Oyunda da işimi görüyor ama Burak Şolt'un Blackshark V2 Pro incelemesinde ses kasmada Kraken V3'ün daha iyi olduğunu söylüyordu. Ondan yazdım.

@P R O F O U N D Amazon Prime üyeliğim var neden kargo ücreti alıyor ki? Garanti konusunda Razer'ın yurtdışı garantisi var diyorlar birde Amazon gibi satıcı bir şey olsa o da yardımcı olur genelde yenisini bile gönderiyorlar diyorlar.
Amazon, yurtdışı gönderilerinde Prime üyeliği de olsa kargo ücreti alıyor hocam.
Oyunda ses kasmada Blackshark V2'ye göre Razer Kraken V3 daha iyi deniyor. Tabi müzik performansı bir tık daha az Kraken V3'ün.
Blackshark V2, Kraken V3'e göre çok daha iyi ses kalitesine sahip. Sentetik testlerde en belirgin fark imaging yani ses sahnelemede görülmüş ki bu benim çok önem verdiğim bir şey çünkü bu değer sürücüler arasındaki dengeyle ilgili.

Kulaklığın sol ve sağ sürücüsü arasında amplitüd, faz ve frekans tepkisi açısından iyi bir eşleşme olması, nesnelerin/enstrümanların dengesizlikler veya delikler olmadan tasarlanan veya kaydedilen stereo görüntüdeki konumlarının doğru bir şekilde yeniden üretilmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda ses kasma olayı da bu anlattığım sahneleme olayıyla alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı