Razer BlackShark V2 X vs Razer BlackShark V2 Special Edition

hipopotam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar V2 X ile Special Edition arasında ne gibi farklar vardır. Special Edition 700TL daha pahalı 700TL daha fazla vermeye gerek var mı?

Merhaba arkadaşlar V2 X ile Special Edition arasında ne gibi farklar vardır. Special Edition 700TL daha pahalı 700TL daha fazla vermeye gerek var mı?
Değer, V2 SE modelinde taşıma çantası var, ses kartı var çıkarabilir mik var, daha iyi sesi var, daha iyi pedleri var, THX beleşe geliyor ama V2X'te THX'e 300-600 TL odemen gerekiyor .

V2X jack girişlidir USB değil ve ses kartı yoktur. Eğer ses kartın iyi ise V2x işini görecektir. Ben V2 aldım ses kartlı ve usb girişli bilgisayarın ses kartı iyi ama yine de aldım memnunum açıkçası. Vatandan 2.630 TL ye almıştım. V2 SE artıları mikrofon çıkabiliyor pedleri iyi taşıma çantası var THX ücretsiz direkt çalışıyor.

V2X jack girişlidir USB değil ve ses kartı yoktur. Eğer ses kartın iyi ise V2x işini görecektir. Ben V2 aldım ses kartlı ve usb girişli bilgisayarın ses kartı iyi ama yine de aldım memnunum açıkçası. Vatandan 2.630 TL ye almıştım.
Tek fark USB ses kartı değil hepsini yukarıda yazdım , ayrıca V2 X çöp, normal V2'ler daha iyi.

V2X jack girişlidir USB değil ve ses kartı yoktur. Eğer ses kartın iyi ise v2X işini görecektir. Ben V2 aldım ses kartlı ve USB girişli bilgisayarın ses kartı iyi ama yine de aldım memnunum açıkçası. Vatandan 2.630 TL'ye almıştım. V2 SE artıları mikrofon çıkabiliyor pedleri iyi taşıma çantası var THX ücretsiz direkt çalışıyor.

Hocam ben de Vatan da SE modelini gördüm, dediğiniz fiyatta gerçekten. Pedler kumaş mı? Ses kasması kötü, sesler birbirine karışıyor diyen olmuş, doğru mu? Önerir misiniz almamı?

Son düzenleme:
Hocam ben de vatan da SE modelini gördüm, dediğiniz fiyatta gerçekten. Pedler kumaş mı? Ses kasması kötü, sesler birbirine karışıyor diyen olmuş, doğru mu? Önerir misiniz alma mı?

Evet hocam pedler kumaş vallahi ses kasma vs konusunda ben bir sıkıntı yaşamadım illaki ince farklar vardır ancak 2.600 TL gibi bir fiyata bu kulaklık çok iyi kaldı ki tüm forumda bunu öneriyor açıkçası. Yalnız ayar yapmanız gerekiyor. O da V2 ayar rehberi forumda mevcut ister kendi kullanım zevkinize göre ister rehbere göre bir ayar yapabilirsiniz. Ses karışması konusunda genelde herkes THX özelliğini kapatıyor belki ondan dolayıdır. Ben kapamadım bir problem yaşamadım.

Evet hocam pedler kumaş vallahi ses kasma vs konusunda ben bir sıkıntı yaşamadım illaki ince farklar vardır ancak 2.600 TL gibi bir fiyata bu kulaklık çok iyi kaldı ki tüm forumda bunu öneriyor açıkçası. Yalnız ayar yapmanız gerekiyor. O da V2 ayar rehberi forumda mevcut ister kendi kullanım zevkinize göre ister rehbere göre bir ayar yapabilirsiniz. Ses karışması konusunda genelde herkes THX özelliğini kapatıyor belki ondan dolayıdır. Ben kapamadım bir problem yaşamadım.
Evet hocam gerçekten çok iyi en kısa sürede almaya çalışacağım, değerli yorumunuz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı