Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed vs Razer Basilisk X HyperSpeed

Utku67Utku

Centipat
Daha fazla  
Fortnite için alıyorum. Elimizn uzunluğu 17 cm, genişliği baş parmağımla 10 cm, baş parmağımı saymazsak 7cm. Palm grip kullanıyorum, çok nadir bir şekilde claw'la fingertip kullanıyorum. (claw ile fingertip o kadar önemli değil)
Aklımda Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed ve Razer Basilisk X HyperSpeed var. Hangisini Fortnite için almalıyım?

Bir FPS oyunu oynayacağım için ben de karar veremedim şekil olarak DeathAdder V2 X HyperSpeed ama hafiflik olarak Basilisk daha iyi.
Hafiflik olarak Basilisk X daha iyi değil. AA pil ile DA V2 X 104 gram, Basilisk X 111 gram. DA V2 X'e AAA takarsanız 85 gram'a kadar düşüyor. Basilisk X'te AAA pil desteği yok. Basilisk X sensör ve 2.4GHz bağlantıda pil ömrü olarak daha iyi. Bunlar dışında her konuda daha kötü. Siyah skatezleri bulunuyor, switch'leri daha kötü, daha ağır ve yüksek ihtimal kullanacağınız bluetooth bağlantıda daha kısa pil ömrü sunuyor. DA V2 X'in sensörü de gayet yeterli zaten. Önerim odur.

Ayrıca bütçe yetiyorsa ikisini de geçin buna yönelin:

Hafiflik olarak Basilisk X daha iyi değil. Aa pil ile da V2 X 104 gram, Basilisk X 111 gram. Da V2 X'e AAA takarsanız 85 Gram'a kadar düşüyor. Basilisk X'te AAA pil desteği yok. Basilisk X sensör ve 2.4GHz bağlantıda pil ömrü olarak daha iyi. Bunlar dışında her konuda daha kötü. Siyah skatezleri bulunuyor, Switch'leri daha kötü, daha ağır ve yüksek ihtimal kullanacağınız Bluetooth bağlantıda daha kısa pil ömrü sunuyor. Da V2 X'in sensörü de gayet yeterli zaten. Önerim odur.

Ayrıca bütçe yetiyorsa ikisini de geçin buna yönelin:

Ben internetten baktığımda daha hafif diyordu nedense bir de bütçem yetiyor ama Lenovo olduğu için tam güvenemiyor insan sonuçta mouse üreterek bilinen bir marka değil ama özelliklerine baktım güzelmiş teşekkürler.

Bir de o mouse mat mı parlak gibi gözüküyor benim elim terler.

Bütçemi de sorarsanız 1300TL.

:)

Son düzenleme:
Ben internetten baktığımda daha hafif diyordu nedense bir de bütçem yetiyor ama Lenovo olduğu için tam güvenemiyor insan sonuçta mouse üreterek bilinen bir marka değil ama özelliklerine baktım güzelmiş teşekkürler.

Bir de o mouse mat mı parlak gibi gözüküyor benim elim terler.

Bütçemi de sorarsanız 1300TL.

:)
Markaya göre yargılamayın ürünü. Bütçenizde en iyi mouse denebilir. Eliniz terliyorsa delikli mouse'da da terliyor, düzde de. Rengi de bir şey ifade etmiyor. Dandik malzeme kalitesi terletebilir bir ihtimal.
Bir inceleme:

Markaya göre yargılamayın ürünü. Bütçenizde en iyi mouse denebilir. Eliniz terliyorsa delikli Mouse'da da terliyor, düzde de. Rengi de bir şey ifade etmiyor. Dandik malzeme kalitesi terletebilir bir ihtimal.
Bir inceleme:

Tamamdır.

Markaya göre yargılamayın ürünü. Bütçenizde en iyi mouse denebilir. Eliniz terliyorsa delikli Mouse'da da terliyor, düzde de. Rengi de bir şey ifade etmiyor. Dandik malzeme kalitesi terletebilir bir ihtimal.
Bir inceleme:

Hocam ya da kablolu alsam nasıl olur laptopta kullanacağım ama.

Masam 75x50 onun yerine haste alsam kablolu nasıl olur?

Son düzenleme:
Kablosuz alsam daha iyi olur.

Lenovo daha hafif olduğu için onu alacağım zaten sadece 50TL fark var.

Hocam bir de eski profil fotıoğrafı daha güzeldi bence :D
Laptop'ta kablo rahatsız edici olabiliyor. Size kalmış. Güzel mouse o da.

Bir inceleme:

Hocam ben biraz araştırdım takılma sorunu vat diyorlar ve sadece kablolu modda 1000Hz çalışıyor diyorlar.

Bir de makro yok diyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı