Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed vs Razer Orochi V2 vs Razer Basilisk X HyperSpeed

Basilisk X ile DeathAdder V2 X neredeyse aynı ürünler. Sadece tasarımsal farkları var.

Orochi V2 de donanım olarak V2 X ve X ile aynı aşağı yukarı. Ama boyutu oldukça küçük. DeathAdder V2 X ve Basilisk X 127-128mm iken Orochi V2 107mm.

Basilisk X ile DeathAdder V2 X neredeyse aynı ürünler. Sadece tasarımsal farkları var.

Orochi V2 de donanım olarak V2 X ve X ile aynı aşağı yukarı. Ama boyutu oldukça küçük. DeathAdder V2 X ve Basilisk X 127-128mm iken orochi V2 107mm.

Yanıtınız için teşekkürler.
O zaman uygun fiyatlı olanını almam daha mantıklı değil mi?

O zaman uygun fiyatlı olanını almam daha mantıklı değil mi?
V2 X ile X arasından tercih yapacaksan öyle de denebilir evet. Ama az fark varsa V2 X alın.

Orochi V2, yapı olarak diğer ikisine göre daha küçük olduğu için el ölçüne bağlı olarak tercih edilebilir.

V2 X ile X arasından tercih yapacaksan öyle de denebilir evet. Ama az fark varsa V2 X alın.

Orochi v2, yapı olarak diğer ikisine göre daha küçük olduğu için el ölçüne bağlı olarak tercih edilebilir.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum.
Elim orta boyutta ve halihazırda G102 kullanıyorum.
Bir kere alıp uzun süre sıkıntısız kullanmak istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum.
Elim orta boyutta ve halihazırda G102 kullanıyorum.
Bir kere alıp uzun süre sıkıntısız kullanmak istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Orochi V2, G102'den daha küçük. Ben olsam DeathAdder V2 X veya Basilisk X alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı