Elektronik Razer Deathadder V3 Pro Kablosuz Beyaz Mouse, 2.959 TL

Vatan Bilgisayar'da da aynı fiyata düşmüş. Teknosa yerine tercih edilebilir. Görseydim buradan alırdım.

Yok hocam bir sıkıntı çıkmaz Teknosa'dan kaç kere alışveriş yaptım olumlu düşünün olumlu olsun

Hocam gece çarkından indirim kuponu geldi
Bir de bir şey soracağım benim elimin ölçüleri.
17 cm X 8 cm büyük gelir mi sizce elime genelde palm tutuyorum.

Palm tutuyorsanız bence sorun yaratmaz fakat keşke almadan önce mağazada deneseydiniz çünkü 17cm çoğu siteye göre küçük kabul ediliyor ve bu mouse orta, büyük eller için olduğu söyleniyor. Tabi ki denediyseniz ve kullanırken rahat kullanabiliyorsanız sorun olmaz.

Normalde 3500 TL arası geziyor en son en uygun fiyat olarak 2679 TL'ye düşmüş belki yine bu fiyatlara gelir ama stok hemen tükeniyor eğer aceleniz varsa ve beklemek istemiyorsanız tercih edebilirsiniz. Sadece beyaz seçeneği bu fiyat ile satılıyor, siyah modeli daha pahalı.
Sözde indirim diye sinerjiden 3500'e almıştım başka hiçbir yerde yoktu zamlanır diye almıştım saglam kazık yedim üstüne bide mouse'un yan tuşunda ses problemi çıktı.

Sadece Teknosa satıcılarında geçerli kupon çıktı 100TL'lik ama onu bile kabul etmiyor :D .

1711563916998.png

Şöyle geldi:

1711563756327.png

Gece çarkı bu mu bu arada? Daha önce teknosa'dan webten alışveriş yapmadım.

Palm tutuyorsanız bence sorun yaratmaz fakat keşke almadan önce mağazada deneseydiniz çünkü 17cm çoğu siteye göre küçük kabul ediliyor ve bu mouse orta, büyük eller için olduğu söyleniyor. Tabii ki denediyseniz ve kullanırken rahat kullanabiliyorsanız sorun olmaz.

Denemedm hocam ama inşallah olur palm ve fingertip tutuyorum çünkü genelde claw tutmam

Sadece Teknosa satıcılarında geçerli kupon çıktı 100TL'lik ama onu bile kabul etmiyor :D .

Eki Görüntüle 2152262

Şöyle geldi:

Eki Görüntüle 2152261

Gece çarkı bu mu bu arada? Daha önce teknosa'dan webten alışveriş yapmadım.
Yok hocam bu değil o çark dönüyor rasgele çıkıyo bu direk çıkmış

Denemedm hocam ama inşallah olur palm ve fingertip tutuyorum çünkü genelde claw tutmam

Yok hocam bu değil o çark dönüyor rastgele çıkıyor bu direk çıkmış

Çark teknoclup üyeliği ile mi ilgili acaba ona da üye olmaya çalıştım uygulamadan oldunuz diyor ama tekrar basıyorum üye olmamışım gibi tekrar üye oldunuz hoş geldiniz diyor. Webte zaten çalışmıyor.

Acayip bir çark sistemi yapmışlar Android, iOS, web denedim bir türlü çıkmadı :D

Çark teknoclup üyeliği ile mi ilgili acaba ona da üye olmaya çalıştım uygulamadan oldunuz diyor ama tekrar basıyorum üye olmamışım gibi tekrar üye oldunuz hoş geldiniz diyor. Webte zaten çalışmıyor.

Acayip bir çark sistemi yapmışlar Android, iOS, web denedim bir türlü çıkmadı :D

Kanka şansına zaten bende uğraştım bayağı bir

Siyahı düşsede çeksem direkt.

Siyahı güzel değil hocam bizzat baktım beyazı premium duruyor hatları daha belli ama eğer ki sistemim siyah siyah istiyorum diyorsanız o başka tabii

Geri
Yukarı