Razer Kraken Pro İncelemesi

Merhabalar, Amazondan 02.01.2015 tarihinde sipariş ettiğim Razer Kraken PRO bugün elime ulaştı.

Öncelikle müthiş bir ses kalitesi var. Müziklerde basslar mükemmel ve tatmin edici.
Oyuna gelirsek Battlefield 4 ile denedim harikulade bir oyun deneyimi yaşatıyor, içindeymişsiniz gibi.

Fiziksel özeliklerine ise kulaklık biraz büyük, ancak kulakları tamamen kapatıyor ve dışarıdan ses giriş ve çıkışını tamamen engelliyor. Biraz alışmak lazım sanırım beni biraz terletti. :)

Resimlere gelirsek;

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

45.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Hocam ben Türkiye takibi yapamadım siteden. Ürünün Türkiye'ye giriş yaptığını görünce direkt olarak canlı destek ile iletişime geçip, hangi kargoya verildiğini öğrendim. Benim kargoyu ARAS kargoya vermişler, daha sonra ARAS'ı aradım ve ürünümün dağıtıma çıktığını öğrendim o akşam geldi ürün zaten.

@neşelienginar Hocam öncelikle iyi günlerde kullanın. Hocam programı kesinlikle kullanmalısınız. Surround ve stereo farkını araştırabilirseniz çok daha bilgi sahibi olursunuz.

İlk önce Calibration yapın, daha sonra "On" konumuna getirin ve test edin farkı göreceksiniz.

Eki Görüntüle 55555

İkinci olarak ben "Bass Boost" ayarı kullanıyorum, oyunlarda daha çok %70 - 90 civarı alıyorum. Müziklerde ise Bass sevdiğim için hep %100 de. :)

Eki Görüntüle 55556
Hocam çok teşekkür ederim verdiğini bilgiler için EQ ayarlarınızı da görebilir miyim? Kulaklığın bası harika ama müzik dinlerken biraz daha sesi duymak istiyorum. :D Yalnız program gerçekten mükemmel hocam dediğiniz gibi.

@neşelienginar Hocam EQ ayarı "default"ta hiç değiştirmiyorum, dediğim gibi sadece Bass Boost kısmını değiştiriyorum. :)
Gerçekten süreçte çok yardımcı oldunuz, bunun için çok teşekkür ederim. :) En kısa zamanda sizinle fotoğrafları paylaşacağım inşallah, iyi akşamlar kardeşim. :)

Hocam çok teşekkür ederim. Gerçekten çok yardımcı oldunuz. :)

Hocam kargo ücreti için mail atmıştım. Şimdi bana geri bildirimde bulundular. Kargo ücretini almayacaklarını ifade ettiler. Ürün 140 TL civarına geldi. Siz böyle bir durum olduğunu söylemeseydiniz 190 TL gibi bir civara gelecekti. Hocam kısacası tekrardan teşekkür ederim, ürün elime ulaştığında da konu açarım. Gerçi siz iyi bir inceleme yapmışsınız, ben de sadece siyah Razer' in görüntüsünü paylaşırım. :D

Merhaba bende Amazon'dan kulaklık alacağımda acaba bu kargo fiyatıyla ilgili konuşurken nelerden bahsettiniz müşteri hizmetlerine ? Hediye olduğundan mı yoksa ilk alışverişiniz olduğundan mı ?

Merhaba bende Amazon'dan kulaklık alacağımda acaba bu kargo fiyatıyla ilgili konuşurken nelerden bahsettiniz müşteri hizmetlerine ? Hediye olduğundan mı yoksa ilk alışverişiniz olduğundan mı ?
Kulaklığı aldıktan sonra ilk alışverişinizin olduğunuzu söyleyin. Onlar hemen kesiyorlar zaten ücretini, sıkıntı yapmıyorlar.

Kulaklığı aldıktan sonra ilk alışverişinizin olduğunuzu söyleyin. Onlar hemen kesiyorlar zaten ücretini, sıkıntı yapmıyorlar.

Peki gitti gidiyor'dan almanın farkı ne fiyat açısından sormuyorum. Yani bir yerlere gidip bir şey imzalamam veya para yatırmam gerekiyor mu ? Yoksa gitti gidiyor ile aynı mı ? Kapına kadar getiriyorlar imzanı atıp alıyor musun ?

@Silinen üye Sorularınızı buradan sormak yerine, forumda daha önce açılmış Amazon konularına bir göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca bir rehber var; Amazon.com'dan Ayrıntılı Alışveriş Rehberi ve SSS | Technopat Sosyal
Hiçbir şey imzalaman gerekmiyor kapına geliyor imza atıp alıyorsun. Sadece daha ucuz olduğu için Amazon tercih ediliyor.

Artık kargo ücreti alıyorlarmış. Müşteri hizmetleri ile konuştum.
'I am really sorry yusuf .but now the policies has been upgraded and we do not have the option to change the shipping charges .'
Kurallar yenilenmiş artık siteden ilk kez alışveriş yapsak da kargo ücreti almamak diye bir şey yokmuş.
@neşelienginar Acaba bana attığınız mailin bir kopyasını atar mısınız ? Bir de öyle deneyeyim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı