Razer Viper V2 Pro vs Viper Ultimate

Godsume

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar,

Aslında bugün Media markdan Viper V2 Pro aldım 2500 TL'ye ama Ultimate de indirime girmiş, 1500 TL olmuş. Arasındaki 1000 TL farka değer mi? İade edip Ultimate vermeli miyim? Kablolu olan Viper 8Khz'de 840 TL olmuş kablosuz için 650 TL farka değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Viper V2 Pro daha iyi ama aradaki 1000TL farka değmez bence. Karşılaştırmasına buradan bakabilirsin:

Eğer kablosuz istiyorsan Ultimate al gitsin. Ciddi seviyede özellikle FPS oyunları oynayan birisi değilsen veya bütçeyi fazla zorlamak istemiyorsan Viper 8KHz de alabilirsin. Biraz senin seçimine bağlı ama Viper Ultimate için 1.500TL gayet iyi fiyat.

Bence de yaklaşık 2000 TL diye V2 Pro alayım dedim güncel diye, ama 1500'e düştüğünü görünce dedim 1000 TL'ye değer mi? O zaman yarın iade edip Ultimate alayım.

Viper V2 Pro daha iyi ama aradaki 1000TL farka değmez bence. Karşılaştırmasına buradan bakabilirsin:

Eğer kablosuz istiyorsan Ultimate al gitsin. Ciddi seviyede özellikle FPS oyunları oynayan birisi değilsen veya bütçeyi fazla zorlamak istemiyorsan Viper 8KHz de alabilirsin. Biraz senin seçimine bağlı ama Viper Ultimate için 1.500TL gayet iyi fiyat.

Genel de LoL ve Warzone oynuyorum, iyi seviyede oynuyorum ama bence de değmez gibi.

Bence de yaklaşık 2000 TL diye V2 Pro alayım dedim güncel diye, ama 1500'e düştüğünü görünce dedim 1000 TL'ye değer mi? O zaman yarın iade edip Ultimate alayım.
Hocam kenarda para varsa direkt alın, indirim sonlanmasın. Trendyol'un kasım indirimleri 11 Kasım gece yarısı bitecek diye belirtilmiş ama belli olmaz açıkçası.

Kredi kartımda limit var alabilirim aslında ama ultimate mi alsam 8Khz mi ona karar veremedim henüz 😁
Performans açısından 8KHz daha iyi ama Ultimate'in hem fiyatı çok iyi hem de kablosuz avantajı var. Size kalmış. Kablosuz almak istiyorsanız Ultimate kaçırılmaz bu fiyatta.

1.30 saat sonra işten çıkacağım karşılaştırma da performans açısından fark var gibi duruyor bayağı ama incelemelere bakıp karar vereceğim gibi büyük ihtimal Ultimate alırım gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı