Realtek 8852be yüksek ping

Aygıt yöneticisinde wifi ın olaylar kısmında bişey yazıyor mu ya da windows un olay görüntüleyicisinde?
Birkaç ayar yaptım 2 gün önce, kopma ve ping yaşamadım rahat easy yani. Yöntem 1: Güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın özelliğini kapattım. Yöntem 2: Aygıt yöneticisinden wifi kartı (Family Controller var kartın bir altında) o ayardan en düşük güç tüketimini kapattım. Cmd'yi yönetici çalıştırıp sırasıyla bu kodları yazıp çalıştırdım:

netsh int ip reset a.txt (TCP / IP RESETLER LOG DOSYASI OLUŞTURUR.)
netsh winsock reset (WİNSOCK CATALOĞU RESETLER VE VARSAYILAN AYARLARA ÇEVİRİR.)
netsh winhttp reset proxy (PROXY SERVERİ KALDIRIR. İNTERNETE DİREK ERİŞİMİ SAĞLAR.)
netsh advfirewall reset (WİNDOWS'UN FİREWALL AYARLARINI VARSAYILANA ÇEVİRİR.)
ipconfig /flushdns (DNS İLE İLGİLİ PROBLEMLERİ GİDERİR.)

Aygıt yöneticisinde wifi ın olaylar kısmında bişey yazıyor mu ya da windows un olay görüntüleyicisinde?
Ekstradan Ağı sıfırlayıp, wifiyi unutup tekrar bağlanma adımıda yaptım hepsi karışık çözdü kopmaları

Son düzenleme:
Birkaç ayar yaptım 2 gün önce, kopma ve ping yaşamadım rahat easy yani. Yöntem 1: Güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın özelliğini kapattım. Yöntem 2: Aygıt yöneticisinden wifi kartı (Family Controller var kartın bir altında) o ayardan en düşük güç tüketimini kapattım. Cmd'yi yönetici çalıştırıp sırasıyla bu kodları yazıp çalıştırdım:

netsh int ip reset a.txt (TCP / IP RESETLER LOG DOSYASI OLUŞTURUR.)
netsh winsock reset (WİNSOCK CATALOĞU RESETLER VE VARSAYILAN AYARLARA ÇEVİRİR.)
netsh winhttp reset proxy (PROXY SERVERİ KALDIRIR. İNTERNETE DİREK ERİŞİMİ SAĞLAR.)
netsh advfirewall reset (WİNDOWS'UN FİREWALL AYARLARINI VARSAYILANA ÇEVİRİR.)
ipconfig /flushdns (DNS İLE İLGİLİ PROBLEMLERİ GİDERİR.)

Ekstradan Ağı sıfırlayıp, wifiyi unutup tekrar bağlanma adımıda yaptım hepsi karışık çözdü kopmaları
Bende bırkac ayarı kurcalarken duzeldi herhalde.Paket kaybı sorunum ortadan kalktı.

Birkaç ayar yaptım 2 gün önce, kopma ve ping yaşamadım rahat easy yani. Yöntem 1: Güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın özelliğini kapattım. Yöntem 2: Aygıt Yöneticisi'nden Wi-Fi kartı (Family Controller var kartın bir altında) o ayardan en düşük güç tüketimini kapattım. CMD'yi yönetici çalıştırıp sırasıyla bu kodları yazıp çalıştırdım:

Netsh int IP reset a.txt (tcp / IP resetler log dosyası oluşturur.)
Netsh winsock reset (winsock cataloğu resetler ve varsayılan ayarlara çevirir.)
Netsh winhttp reset proxy (proxy serveri kaldırır. İnternete direk erişimi sağlar.)
Netsh advfirewall reset (Windows'un firewall ayarlarını varsayılana çevirir.)
Ipconfig /flushdns (DNS ile ilgili problemleri giderir.)

Ekstradan ağı sıfırlayıp, Wi-Fi'yi unutup tekrar bağlanma adımıda yaptım hepsi karışık çözdü kopmaları.

Yöntem 1 ve 2'yi bulamadım bir türlü? Diğer ayarları yaptım.

Yöntem 1 ve 2'yi bulamadım bir türlü? Diğer ayarları yaptım.
Aygıt yöneticisi / Ağ bağdaştırıcıları / wifi kartının olduğu yerde family controller var / ona sağ tıkla özelliklere bas güç yönetimi yazısına tıkla tiki var kaldır, sonra gelişmişe tıkla enerji tasarruflu interneti devre dışı bırak

Aygıt Yöneticisi / ağ bağdaştırıcıları / Wi-Fi kartının olduğu yerde Family Controller var / ona sağ tıkla özelliklere bas güç yönetimi yazısına tıkla tiki var kaldır, sonra gelişmişe tıkla enerji tasarruflu interneti devre dışı bırak.

Bunları yapmadan önce diğer adımları yaptım CMD uzerınden ve duzelme oldu, ping sabitleşti, bayağı bayağı düzeldi ama yine takılmalar oluyor oyunlarda, önceden buz gibi donardı şimdi minik minik donuyor oyun, detaylı test yapamıyorum cunku ısten vakıt bulamıyorum, şimdi bu adımları da yapayım inşallah tamanen duzelir.

Bunları yapmadan önce diğer adımları yaptım CMD uzerınden ve duzelme oldu, ping sabitleşti, bayağı bayağı düzeldi ama yine takılmalar oluyor oyunlarda, önceden buz gibi donardı şimdi minik minik donuyor oyun, detaylı test yapamıyorum cunku ısten vakıt bulamıyorum, şimdi bu adımları da yapayım inşallah tamanen duzelir.
Birde roaming aggressiveness i disabled yapın aynı şekilde wifi kartının gelişmiş kısmından

Geri
Yukarı