Redmi 9C vs Samsung A04s

Teşekkürler. Normalde direkt A04S'e geçerim de MIUI arayüzünün özelliklerini seviyorum. Ondan biraz kararsız kalmıştım. A04S'e geçeyim. Birkaç yıl kullandıktan sonra alırım düzgün bir şey.

Bence giriş seviyesi hiçbir Android telefon alınmamalı fakat Redmi 9C ayrı bir işkence. Uzun bir incelemem var.

Bence giriş seviyesi hiçbir Android telefon alınmamalı fakat Redmi 9C ayrı bir işkence. Uzun bir incelemem var.

Haklısınız hocam. Fakat şu anlık böyle devam etmem gerekiyor. Henüz öğrenciyim ve çok para veremiyorum telefonlara. Bende 3/60'lük versiyonu var oyun oynamama rağmen takılmalar çok oluyordu ve ilk telefonum olduğu için sanırım çoğunlukla kullanılabilinir geliyordu bana.

İkisi arasında A04s derim ama bence bütçenize göre ikinci el yüksek bir cihaz daha mantıklı olur.

Hocam kendim almadım o yüzden bütçe bana bağlı değil. Ve henüz çalışmıyorum. İkisi de hediye.

Peki A04s için güncelleme yapmalı mıyım? Şu an Android 13 var ve yeni bir güncelleme gelmiş. Ne olduğu yazmıyor ama sanırım Android 14 alıyormuş. Güncellemeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı