Redmi Note 10 Pro nasıl ROM atılır?

Lucky7

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
İlk defa hatalı bir Pro Max'e yapacağım ama Pro modelinin ROM'u da oluyormuş bu yüzden onu yapacağım en basit ve düzgün şekilde bilgisayardan nasıl ROM atılır anlatan bir video ya da sayfa var mı bir de sizde yardımcı olabilirsiniz. Detaylı olsun hata vermesini istemiyorum.

İlk önce bootloader kilidini açmanız lazım. Ondan sonra telefona TWRP yükleyip, ROM'u TWRP'den flashlamanız lazım. ROM olarak Pixel Experience veya PixelOS öneririm. Saf Android ROM bunlar. Telefon çok hızlanır ve GCAM ile birlikte kamera performansı artar.

İlk önce Bootloader kilidini açmanız lazım. Ondan sonra telefona TWRP yükleyip, ROM'u TWRP'den flashlamanız lazım. ROM olarak PixelExperience veya Pixel OS öneririm. Saf Android ROM bunlar. Telefon çok hızlanır ve GCAM ile birlikte kamera performansı artar.

Hocam şu an reboot ekranında takıldı bende kendi ROM'u olsun diyorum ama detaylı bir vido varsa oradan indiririm fark etmez.

Hocam şuan reboot ekranında takıldı bende kendi rom u olsun diyorum ama detaylı bir vido varsa ordan indiririm farketmez
Kendi ROM'u kullanmayı istemenizi anlıyorum ama inanın tavsiye edilen ROM'U kullansanız seversiniz.

Hangi ROM? Stock ROM mu?
Hocam telefon kitlendi o yüzden hangisi olursa olsun ne olduğunu bilmiyorum ikisininde.

Kendi ROM'u kullanmayı istemenizi anlıyorum ama inanın tavsiye edilen ROM'u kullansanız seversiniz.

Hocam fark etmez şu an çalıştırsın yeterli kafasındayım.

İnternette araştırma yaparak bulabilirsiniz
Hocam dediğiniz gibide yaparım ama bilmediğimden size sormak istediğim videoları.

Buradan ROM dosyasını indirin:
Bu da ROM rehberi:

Hocam telefon kitlendi o yüzden hangisi olursa olsun ne olduğunu bilmiyorum ikisininde.

Hocam fark etmez şu an çalıştırsın yeterli kafasındayım.

Hocam dediğiniz gibide yaparım ama bilmediğimden size sormak istediğim videoları.
Eger surekli kurtarma ekranina atiyorsa wipe data demeniz lazim. Bende defalarca ROM attim ve wipe data demeden acilmiyor.

İlk önce bootloader kilidini açmanız lazım. Ondan sonra telefona TWRP yükleyip, ROM'u TWRP'den flashlamanız lazım. ROM olarak Pixel Experience veya PixelOS öneririm. Saf Android ROM bunlar. Telefon çok hızlanır ve GCAM ile birlikte kamera performansı artar.

Saf Android ROM diye bir tanım yoktur. Lütfen yanlış bilgilendirmeyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı