Redmi Note 12 Pro 5G HyperOS güncellemesi gelmedi

Titania06

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. Elimde Redmi Note 12 Pro 5G telefon var kuzenimle birlikte aynı telefon aldık ona HyperOS geldi bana hala gelmedi bunun sebebini bilen var mı yardımcı olabilecek biri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi sosyaller. Elimde Redmi Note 12 Pro 5G telefon var kuzenimle birlikte aynı telefon aldık ona HyperOS geldi bana hala gelmedi bunun sebebini bilen var mı yardımcı olabilecek biri?

Yakında gelir hocam. Bölgesel olarak dağıtılıyor. Ayrıca telefonunuzun güncelle kısmını kontrol edin.

Yakında gelir hocam. Bölgesel olarak dağıtılıyor. Ayrıca telefonunuzun güncelle kısmını kontrol edin.
Miu sürümü ve root la alakalı şeyler yazmışlar sonu xn olan miu sürümü sahte yada hatalı olduğu için güncelleme gelmiyor gibi şeyler gördüm yorumlar da sence bı alakası olabilirmi ?

Miu sürümü ve root la alakalı şeyler yazmışlar sonu xn olan miu sürümü sahte yada hatalı olduğu için güncelleme gelmiyor gibi şeyler gördüm yorumlar da sence bı alakası olabilirmi
Telefona IMEI atıldımı veya root varsa telefona güncelleme gelmez haberin olsun.
Hayır hiç ımei atılmadi yurt dışı cihaz kapanmasınada daha 90 gün var root atılıp atilmadigiyla ilgili de bir bilgim yok yardımcı olabilirmisin bana bu konularda

Miu sürümü ve root la alakalı şeyler yazmışlar sonu xn olan miu sürümü sahte ya da hatalı olduğu için güncelleme gelmiyor gibi şeyler gördüm yorumlar da sence bir alakası olabilir mi?

Hayır hiç IMEI atılmadi yurt dışı cihaz kapanmasınada daha 90 gün var root atılıp atilmadigiyla ilgili de bir bilgim yok yardımcı olabilir misin bana bu konularda.

2.el mi alındı? Evet alakası olabilir bu konularda pek bir profesyonel bilgiye sahip değilim ama root vesaire atıldıysa güncelleme gelmez.

@Titania06 güncelleme gelmez o roma sen bl kilidini açıp bu telefonun global ROM'unu indirmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı