Redragon K617 için hangi Switch alınmalı?

Bütçe
500 TL
Switchler kaliteli evet, 70 tane olanı seçebilirsiniz.
Sesi de böyle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sesi çok hoş geldi. Keşke hemen gelse :D

%60 klavyelerde 61 tuş oluyordu sanırım yeter mi sizce? 60 tane gelecek bana 1 tane eksik kalıyor.

Hocam şimdi 30 tanesi 128 TL 70 tanesi 315 TL'miş. Ben diyorum ki 30 tanelikten 2 tane alsam 256 TL'ye geliyor öyle daha mantıklı değil mi?
Yani hepsi çalışır durumda gelmeyebilir, 10 tane yedek şansınız olur ama kullanılmayan tuşlara Redragon'un switchini takarım kullanırım diyorsanız siz bilirsiniz.

Evet. Bu arada hangi rengini kullanıyorsunuz klavyenin. Beyaz-gri renkte olanın stoka gelmesini bekliyorum hala gelmedi.
O rengi almak istiyordum ama fazladan 200₺ vermem gerekiyordu, ben de kırmızı-siyah olan modeli aldım. Işıklandırması tepeden bakınca kırmızı kasadan dolayı hiç hoş durmuyor bunu da belirtmek isterim.

O rengi almak istiyordum ama fazladan 200₺ vermem gerekiyordu, ben de kırmızı-siyah olan modeli aldım. Işıklandırması tepeden bakınca kırmızı kasadan dolayı hiç hoş durmuyor bunu da belirtmek isterim.
Bende sırf o kırmızı çizgiden dolayı beyazı alacaktım zaten. Sizce 200 TL daha vermeye değer mi hocam ne diyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı