Reels ve Shorts videoları izlenmiyor

ilkepoyrazkrt1

Centipat
Daha fazla  
Buyurun bakmak isteyenlere
Ben mizah içerikleri üretmeye yeni başladım. İyi videolar yapmama rağmen izlenme sayılarım çok az. Ne yapsam izletemiyorum videolarımı. YouTube mizah videolarını önermiyor diye Reels de açtım ama aynı olay oldu. Diğer mizah kanal ve sayfaları aşırı çok izlenme alırken ben alamıyorum.

İzlenmiyor artık maalesef algoritmaları değişti sanırım.

Benzer bir şekilde sayfam vardı. 2K izlemelerden aşağı inmezdi şimdi yüklüyorum 100 izleme bile yok. Abone de gelmiyor.

Özgün içerik olması ve ticari (meta) olan hesaplar büyüyor diyorlar (Instagram için) doğru mu? Yapan birileri yazsın.

Benimki de gayet özgün. Şu an keşfetime mizah videoları deli gibi çıkıyor benimki neden çıkmıyor diye düşünmedim değil

YouTube'da zenzei gibi kanallar deli gibi etkileşim kasıyor mesela.

İzlenmiyor artık maalesef algoritmaları değişti sanırım.

Benzer bir şekilde sayfam vardı. 2K izlemelerden aşağı inmezdi şimdi yüklüyorum 100 izleme bile yok. Abone de gelmiyor.

Özgün içerik olması ve ticari (meta) olan hesaplar büyüyor diyorlar (Instagram için) doğru mu? Yapan birileri yazsın.

Sayfa adı ne takip edeyim

@ilkepoyrazkrt1 Madem güzel video yapıyorsun bay bilmiş neden benim dün gece attığım video bu kadar izlenirken seninkisi izlenmiyor?
1714589480290.png

Yardımcı olmaya çalışıyorum sana videoların kötü ve yeni başlamışsın işe yaptıkça artan şeyler bunlar bir anda milyonlar izlenemezsin.

Buyurun bakmak isteyenlere
Ben mizah içerikleri üretmeye yeni başladım. İyi videolar yapmama rağmen izlenme sayılarım çok az. Ne yapsam izletemiyorum videolarımı. YouTube mizah videolarını önermiyor diye Reels de açtım ama aynı olay oldu. Diğer mizah kanal ve sayfaları aşırı çok izlenme alırken ben alamıyorum.
Benim de bir araba sayfam vardı. Zamanında çok kafa yorardım. Hatta bununla ilgili şu 50 TL'ye satılan saçma gelişim e-kitaplarından bile almıştım. (Sen alma) Postların biraz kalitesiz sanki. İzleyiciyi ekranda tutabilecek metodlar var. Onlara bir bak. Post ve hikaye saatlerini bir düzene oturt. Gerisini postlarının kalitesi belirler. Kolay okunup tüketilebilen şeyler yap.

Benim de bir araba sayfam vardı. Zamanında çok kafa yorardım. Hatta bununla ilgili şu 50 TL'ye satılan saçma gelişim e-kitaplarından bile almıştım. (Sen alma) Postların biraz kalitesiz sanki. İzleyiciyi ekranda tutabilecek metodlar var. Onlara bir bak. Post ve hikaye saatlerini bir düzene oturt. Gerisini postlarının kalitesi belirler. Kolay okunup tüketilebilen şeyler yap.

Zaten mizah videolarının kalitesi düşük olur. Instagram'daki mizah postlarının hepsi böyle

@ilkepoyrazkrt1 Madem güzel video yapıyorsun bay bilmiş neden benim dün gece attığım video bu kadar izlenirken seninkisi izlenmiyor? Eki Görüntüle 2184085

Yardımcı olmaya çalışıyorum sana videoların kötü ve yeni başlamışsın işe yaptıkça artan şeyler bunlar bir anda milyonlar izlenemezsin.

1 aydır atıyorum zaten mizah videolarına bak zenzei falan izle git Instagram'da iconofmizah terimfelsefesi falan izle anlarsın. Senin videon meme mi peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı