Regedit ile FPS arttırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Al bir 1080 Ti gör hayırını.

Bu sistem iyi değil mi? Ama biraz daha performans olsun diye :D

Böyle bir Regedit videosi ile ping düşürme yapmıştım 60 pingle girdiğim videodan 80 pingle çıktım yarardan çok zararını görürsün :)

Bunun yerine NVIDIA masası ayarları yapın FPS'e gözle görülür katkısı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun kalitesi çok düşer normal derece FPS seçenekleri yok mu çok fazla kaliteyi götürmeyecek sistemimde zaten iyi kaldırıyor oyunları.

Arkadaşlar, Regedit ile oyunlarda FPS artar mı? Ve yapacağım işlemler bu videoda olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu hazır Ghost Spectre Windows 10'da bile dahili yapılıyor bu ayarlar ve hiçbir etkisi yok sayılır FPS 70 falan ise maksimum 74-75 olur bu sistemden sisteme değişir şahsen hiç iş görmez bence stabillik bozmaktan başka bir şey değil.

Alın bir 1080 rahatlayın :D

Size bir şey sorabilir miyim NVIDIA da şöyle bir ayar buldum.

Ekran Alıntısı.PNG

Oyuna geldiğim zaman bu optimize et ayarını buldum bu ne işe yarıyor? Oyunu daha da iyi performansa mı alıyor yoksa grafiği mi yükseltiyor.

Size bir şey sorabilir miyim NVIDIA da şöyle bir ayar buldum.

Eki Görüntüle 1699607

Oyuna geldiğim zaman bu optimize et ayarını buldum bu ne işe yarıyor? Oyunu daha da iyi performansa mı alıyor yoksa grafiği mi yükseltiyor.

Ekran kartının alayını s- sömürüyor ve oyunları Full grafiklere zorluyor optimize etmeyin daha iyi attığım videoyu uygulayın FPS artar.

Optimize ediyor ekran kartının daha iyi oyunu açması için (herhalde)

İlk Experience kurduğumda bende öyle sandım lakin tek yaptığı tüm ayarları ultraya çekmek.

Ekran kartının alayını s- sömürüyor ve oyunları Full grafiklere zorluyor optimize etmeyin daha iyi attığım videoyu uygulayın FPS artar.

İlk Experience kurduğumda bende öyle sandım lakin tek yaptığı tüm ayarları ultraya çekmek.
Gtx 880m li bilgisayarın driverini en güncele çektim battery boost yüzünden oyun açmıyor şimdi kapalı olsa bile

Geri
Yukarı