Resimdeki Oyuncunun İsmi Nedir?

Chatapat veya xboss çok ayıp darılıyorum. :D

Bence bu kız Maybach. Meltem olabilir. :)

Sosyalde kendini gizliyor olabilir. :)

Ama o zaman neden kendini bize aratsın, taratsın, sarartsın değil mi? :D
Eğer oyuncuysa tanınmak veya tanınıp tanınmadığını öğrenmek için tabii ki.

Selma Ergenç diye tahmin ediyorum.Şu Finansbank reklamında oynayan bayan :)

Hocam teşekkür ederim ama hangi fotoğrafa bakıp da benzetebildiniz merak ettim. :kararsız::)

@CLM Project aynen hocam. Bende iyiyimdir o konuda. Bulabileceğimi düşünerekten sormamıştım. İyi değilmişim demek ki...

Cidden öyle oldu :LOL: @kornoloji

Keşke dediğiniz gibi olaydı da, bu kadar uğraşmasaydım. Güzeller güzelini bulamıyorum, eninde sonunda öğrenebilecek miyim orası merak konusu. @Silinen üye

Aslında, fotoğraf da gözleri falan pek belli olmamış. Masmavi gözleri vardı. Fotoğraf da olandan çok daha güzel. Boydan falan da alsaymışız keşke..

Hocam teşekkür ederim ama hangi fotoğrafa bakıp da benzetebildiniz merak ettim. :kararsız::)

@CLM Project aynen hocam. Bende iyiyimdir o konuda. Bulabileceğimi düşünerekten sormamıştım. İyi değilmişim demek ki...

Cidden öyle oldu[emoji38]@kornoloji

Keşke dediğiniz gibi olaydı da, bu kadar uğraşmasaydım. Güzeller güzelini bulamıyorum, eninde sonunda öğrenebilecek miyim orası merak konusu. @Silinen üye

Aslında, fotoğraf da gözleri falan pek belli olmamış. Masmavi gözleri vardı. Fotoğraf da olandan çok daha güzel. Boydan falan da alsaymışız keşke..
Kadınla nasıl sohbet ettiniz? Yani durup dururken karşılaştınız mı?

@Maybach, şu andan itibaren dedektif titizliği ile yaklaşacağım konuya.

unknow.jpeg

Görselde işaretli kısım ne olabilir? Acaba bir daha oradan geçer mi? Bir de boynundaki deniz yıldızlı kolye. Kolyenin satıldığı dükkanı bul. Bunları not et bi' yere Watson.

Bu kadar az veri ile nasıl bulacaksın ismini? Sanki bu kızda biraz göçmen tipi var. Arnavut göçmeni falan.

Türk ise de Tuğba tipi var. Yok yok, Tuğçe tipi var. Ama ismi Pakize falan çıkarsa hayatımın şokunu yaşarım.

Eki Görüntüle 300229

Görselde işaretli kısım ne olabilir? Acaba bir daha oradan geçer mi? Bir de boynundaki deniz yıldızlı kolye. Kolyenin satıldığı dükkanı bul. Bunları not et bi' yere Watson.

Bu kadar az veri ile nasıl bulacaksın ismini? Sanki bu kızda biraz göçmen tipi var. Arnavut göçmeni falan.

Türk ise de Tuğba tipi var. Yok yok, Tuğçe tipi var. Ama ismi Pakize falan çıkarsa hayatımın şokunu yaşarım.
O zaman adı sapığa çıkar.

Eki Görüntüle 300229

Hocam umudumu yavaş yavaş kaybediyorum sanırım. Dediğiniz yöntemle bulmak da epey zor. Görselde ki işaretli yeri bulmak kolay, bir daha aynı yere gider bakarım fakat bulduğumuzda ne işimize yarayacak orası soru işareti.

Kolyesinin satıldığı dükkanı bulmak da imkansız gibi bir şey sanırım. Kolye hangi marka, hangi mağazadan satın alındı? :sinsi:

@Handsome Reis 'in de dediği gibi adımız sapığa da çıkabilir. Gerçi çıksın önemi yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı