Ricoh sürücüsünü nerede bulabilirim?

Veysel_PDR

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, Ricoh Aficio MP 161 l sürücüsünü nerede bulabilirim? Bir çok siteye baktım indiremedim. Yardımcı olsanız sevinirim. Windows7 32 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan indirebilirsiniz. İşletim sistemi seçmek için " choose other OS" seçeneğine basın ve alt kısımda Windows'u seçin. Seçenekler arasında Windows 7'yi göreceksiniz.

Aynı sayfada "ddst printer driver" yazan kısmı indirin. Ardından inen dosyayı çalıştırın ardından browse tuşuna basarak hedef çıkartma yolunu masaüstü olarak seçin, ve unzip tuşuna basın. "Dısk1" adında bir klasör masaüstünde olacaktır, klasörü açın ve "RN4prt" adlı uygulamayı çalıştırın.

Aynen dediğiniz gibi yaptım uyarı olarak ''Printer Name is empty'' uyarısı geldi. neden olabilir? Teşekkürler.

Aynen dediğiniz gibi yaptım uyarı olarak "printer name is empty" uyarısı geldi. Neden olabilir? Teşekkürler.
Windows+r tuşlarına aynı anda basarak çalıştır'ı açın ardından çalıştır kısmına ''Services.msc" yazın, ve Windows hizmetlerine girin. Hizmetlerde "yazdırma biriktiricisi" adlı hizmeti bularak sağ tık yapın ve hizmeti yeniden başlatın. Bu işlemlerin ardından masaüstünüzde bulunan "dısk 1" klasörü içindeki uygulamayı tekrar açın. Sorun çözülmez ise tekrardan belirtin.

Usta aynı işlemleri yaptım aynı uyarı geliyor.
Deneyebileceğimiz tüm yolları denedik. Aynı sorunu yaşayıp çözmüş arkadaşlar var ise buraya yazacaklardır. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı