Robotlarla ilgili filmin adı neydi?

Çocukluğumda eski beyaz ağır bilgisayarlardan vardı evimizde. İçinde robotların olduğu bir film vardı. Büyük bir robot ve onun içinde çalışan başka robotlar vardı. Filmin başında bir arıza çıkıyordu içerde çalışan robotlar etrafa koşturuyordu. Hatta bir kısmı bir tarafta bir kısmı diğer tarafta kalıyordu vs. Bilen, hatırlayan?

Çocukluğumda eski beyaz ağır bilgisayarlardan vardı evimizde. İçinde robotların olduğu bir film vardı. Büyük bir robot ve onun içinde çalışan başka robotlar vardı. Filmin başında bir arıza çıkıyordu içerde çalışan robotlar etrafa koşturuyordu. Hatta bir kısmı bir tarafta bir kısmı diğer tarafta kalıyordu vs. Bilen, hatırlayan?
Hocam siyahi bir insan miydi bu robot.

Meet Dave var Eddie Murphy'nin komedisi ama tam olarak dediğiniz gibi değil sanki.

Ben Robot (I Robot)

Robotlar (Robots)

Wall-E

1 saat ban yemiştim.
Dönemedim...
Arkadaşlar hiçbiri değil.
Herhangi bir dilde konuşma hatırlamıyorum.
Ayrıca filmin devam filmleri var diye hatırlıyorum(belki uzun metrajlı bir dizidir ).
Ve karekterler karikatürize değildi.
(Hani yeni çizgi filmler daha yumuşak hatlı çizilir eskiler daha gerçekçidir (bkz: Power puff girls, teen titans vs))
Bunun da hatları eski çizgi filmler gibi.

Ah kafamdakini resimleştirebilsem.

Meet dave var eddie Murphy'nin komedisi ama tam olarak dediğiniz gibi değil sanki.

Animasyon hocam benim dediğim.

Yok mu yağız bir babayiğit şu filmi bilen?
Hatta açılış kısmı deniz kenarında olması lazım.(ulan bize gökten zembille gelmedi herhalde şu film. Başka izleyen yok mu?)

Son düzenleme:
1 saat ban yemiştim.
Dönemedim...
Arkadaşlar hiçbiri değil.
Herhangi bir dilde konuşma hatırlamıyorum.
Ayrıca filmin devam filmleri var diye hatırlıyorum(belki uzun metrajlı bir dizidir ).
Ve karekterler karikatürize değildi.
(Hani yeni çizgi filmler daha yumuşak hatlı çizilir eskiler daha gerçekçidir (bkz: Power puff girls, teen titans vs))
Bunun da hatları eski çizgi filmler gibi.

Ah kafamdakini resimleştirebilsem.

Animasyon hocam benim dediğim.

Yok mu yağız bir babayiğit şu filmi bilen?
Hatta açılış kısmı deniz kenarında olması lazım.(ulan bize gökten zembille gelmedi herhalde şu film. Başka izleyen yok mu?)

Hocam bir çizgifilm kanalında mı yayınlanıyordu,? Sanki bir iki şey geldi aklıma da isimlerini unuttum.

Geri
Yukarı